Газета «Гуцульський край» заснована 13 жовтня 1990 року. Видається українською мовою і виходить на восьми сторінках один раз на тиждень. Індекс 61386. Реєстраційний номер ІФ №379 від 27 березня 1998 року.

Директор (редактор)

Мудрицька Аліса Миколаївна.

Засновники

Трудовий колектив редакції газети «Гуцульський край».

Видавець

Редакція газети.

Телефон

+380 (96) 856-20-21

Поштова адреса

Вул. Незалежності, 34, м. Косів, Івано-Франківська обл., 78600, Україна.

Електронна адреса

Реквізити

 • р/р №UA353365030000026006300436137, код 02472909, МФО 336503 в Івано-Франківському обласному управлінні Ощадного банку України.

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та рекламної інформації несуть автори публікації та рекламодовці. Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій і залишає за собою право редагувати та скорочувати їх тексти. Рукописи не повертаються.

За умови повного або часткового вiдтворення посилання на https://gk.if.ua/ є обов’язковим (для iнтернет-ресурсiв гiперпосилання).

Наша кнопка

Газета «Гуцульський край» — часопис Косівщини

Сайт створено і підтримується на громадських засадах: office@kosivart.com.

Facebook коментарі
 

10 Replies to “Контакти”

 1. Эжен

  Здрастуйте! Мені дуже потрібно зв’язатися з головним редактором газети, паном Лучко. Підкажіть, будь ласка, його e-mail.

 2. Шатрук Петро Федорович родом з Яворова

  Являюсь постiйним читачем Вашоi газети через И-т, хоч уже багато рокiв живу в В.Новгородi.
  Прошу дуже в видi оголошення Мiй Еmail shatryk@mail.ru може ще хтось мене памятаэ то хай напише по и-ту. Менi бы дуже хотiлося прочитати и iншi выдання Косова, але в мене немаэ iх сайтiв

 3. Yordan

  Дорогі друзя. Я вже 30 років збираю газети і в моїй колекції вже більше 6000 екземпляров.Я буду щасливий, якщо ви можете вислати мені газету вашого району. Бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя та професійних успіхів. Мій почтовий адресу; YORDAN KIRILOV, TZAR OSVOBODITEL 14, IHTIMAN 2050, BULGARIA

 4. олег

  у ФОНДАХ рОГАТИНСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ Є ФОТОСВІТЛИНИ, ЯКІ ВІДНОСЯТЬСЯ ДО ІСТОРІЇ гУЦУЛЬСЬКОГО КРАЮ.
  Ми можемо поділитися із заінтересованами особами,краєзнавцями гуцульського краю, музеями, даними світлинами. Будемо вдячні, якщо вище згадані особи або місцеві музеї мають інформацію і про наше Опілля.
  Голова РГО “Відродження”,член НСК, художник О.Бойкевич. м.Рогатин.

 5. Yordan Kirilov

  Дорогі друзья.Я вже 30 років збираю газети і в моїй колекції вже більше 6000 екземпляров.Я буду щасливий, якщо ви можете вислати мені газету на папері вашого района.Желаю вам міцного здоров’я, особистого щастя і профессіоналних успехов.Мой поштову адресу; ЙОРДАН КИРИЛЛОВ, 14 Цар освободител ,2050 Ихтиман , БОЛГАРИЯ

 6. василь

  шановні скажіть будь ласка коли відбудеться вихід на полонину в 2013 році и де. буду дуже вдячний вам за це.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *