Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району (неофіційний сайт, архів вибраних публікацій газети)

Губернатор представив косівчанам нового старого голову райдержадміністрації

18 Травня, 2010 | Коментувати | Переглядів: 2 846

12 травня у Косів завітав невеличкий, але представницький десант з обласного центру: голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк та керівники правоохоронних органів обласного рівня. Місія у гостей була приємною – представити косівчанам нового старого голову райдержадміністрації Ярослава Шинкарука. Нагадаємо читачам, що відповідне розпорядження з цього приводу Президент України Віктор Янукович видав ще 30 квітня.

Розділити радість приємних хвилин з новопризначеним головою РДА прийшли депутати районної ради, голови місцевих рад, отці-декани, керівники та працівники установ, політичних партій та громадських організацій.

Михайло Вишиванюк привітав Ярослава Івановича з повторним призначенням на цю посаду і висловив сподівання на плідну співпрацю районної та обласної влад задля економічного процвітання Прикарпаття і зростання добробуту його жителів.

Голова облдержадміністрації розповів про непросту ситуацію, що складалася нині в державі, області та в Косівському районі зокрема. Торкнувся він також теми чергового гуцульського фестивалю, який цього року прийматиме на своїх теренах Косівщина.

Більш докладний виклад виступу губернатора читайте у наступному номері «ГК».

А. Мудрицька.

На фото: виступає голова РДА Я.І.Шинкарук, сесійна зала районної ради того дня була заповнена вщерть; голови сільських рад прийшли привітати Я.І.Шинкарука і висловити йому свою підтримку; розкішний букет – від працівників медицини району.

Коментарі

Написати коментар