Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району

«Барви Карпат» побували у Києві

7 Травня, 2010 | Коментувати | Переглядів: 2 886

Минулий рік залишив помітний слід у культурному житті Прокурави. Відбулася зустріч народної артистки О.Пекун, телевізійної групи програми «Фольк-music» з учасниками народного самодіяльного фольклорного етнографічного ансамблю «Барви Карпат» Прокуравського будинку культури.

Пісні О.Пекун котилися Прокуравськими вершинами, як сонце по небу, єднали і ріднили людей, дивували невичерпною красою.

Київські гості повернулися до Києва, а в душах учасників ансамблю «Барви Карпат» залишилася їхня дрібка душі, іскорка, кинута в серце, і запрошення на телевізійну програму «Фольк- music».
Зустрічі в студії щиро зворушили учасників ансамблю «Барви Карпат» теплом і щирістю у спілкуванні з телевізійними. Незабутнє враження залишилося від спілкування з учасниками гурту «Слов’яни», «Вперше чую», ансамблю «Оксамит» зі Запоріжжя, квартетом «Гетьман», «Дніпрові дзвони» з Київської області, «Кумоньки» з Тернопільщини.

Всі вони стали переможцями програми «Фольк- music» у 2009 році.

«Барви Карпат» побували у Києві

Прокуравчанам було дуже приємно одержати почесну грамоту переможця сезону «Осінь-2009» проекту «Фольк- music» з рук тодішнього президента НТКУ В.Ілащука.

Ці приємні події стали відлунням найзаповітнішої мрії чудової людини, прокуравчанина М.Строчука. В далекому Києві він не забуває про рідну Прокураву і робить все можливе, щоб про неї знали в Україні і світі.

Учасники ансамблю «Барви Карпат» і працівники Будинку культури дякують своїм шанувальникам і глядачам, усім, хто голосував і підтримав пісню «Вже вечір вечоріє».

Г. Майданська,
с. Прокурава.

Коментарі

Написати коментар