У Яблунівській школі-інтернаті виховуються 132 дитини. Для них інтернат став другою затишною домівкою, в якій вони ростуть, навчаються та набувають практичних навиків, необхідних для вступу у доросле самостійне життя.

Окрім турботи держави, дітям у таких закладах потрібна ще й опіка благодійників. За доброю традицією, працівники обласного апарату ДПА та 16 районних податкових інспекцій області спрямовують частину свого заробітку на благодійні цілі для підшефних дитячих закладів. Ось і до святкового великоднього столу вихованці Яблунівської школи-інтернату отримали в подарунок від ДПА України 400 літрів різних соків. Ця благодійна акція відбулася за сприяння компанії «Кока-кола». Крім цього, підшефній школі-інтернату податківці Прикарпаття подарували порохотяг, іграшки, солодощі, засоби гігієни, продукти харчування, одяг і, звичайно, — великодні пасочки.
Подарунки від податківців
А вже після свят до учнів цієї школи ще раз завітали начальник ДПІ в Косівському районі О.М.Мельниченко та її перший заступник К.М.Крицкалюк, які подарували 30-м ябунівським вихованцям одяг, причому кожному — за індивідуальним розміром. Приємно відзначити і той факт, що яблунівські вихованці добре знають своїх опікунів і впізнають їх уже на подвір’ї і в коридорі школи.

Директор школи-інтернату Наталія Фіцич подякувала податківцям за турботу і постійну увагу, а головне — живе спілкування, яке вселяє у дітей віру у власні сили, розкриває їхні таланти.

Ініціаторами таких заходів є податківці, але бізнесмени Косівського району також не байдужі до проблем дітей. Хочеться подякувати таким підприємцям як Мочерняк О.В. (магазин «Дитячий світ»), Никифорчин О.Ю. (магазин «Юніор»), Григоришин М.В. (магазин «Внучатко»), Ванчак Л.Б. (магазин «Антошка»), Улич В.В. (магазин «Шанс»), Гулій П.Я. та Гулій Б.М., Абашин Л. В. (магазин «Спорт»), Гамула Н.В. (магазин «Фламінго»), за сприяння яких дітки отримали новий одяг та взуття.

С. Будз,
завідувач сектору масово-роз’яснювальної роботи ДПІ.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *