Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району (Архів до 2013 року)

Юний талант-акордеоніст

Квітень 9, 2010 | Коментувати | Переглядів: 2 659

Споконвіків Гуцульщина славилась не лише талановитими майстрами, письменниками, але й музикантами-віртуозами, Славу косівських музикантів продовжує молоде покоління.

Любителям музичного мистецтва Косівщини добре відоме ім’я Івана Сумарука. Цей юний акордеоніст уже неодноразово чарував слухачів чудовими мелодіями на обласних, районних концертах. Минулого року став дипломантом обласного конкурсу виконавської майстерності.
Іван Сумарук
А нещодавно повернувся з високою нагородою з ІІІ Всесоюзного конкурсу баяністів-акордеоністів «Візерунки Прикарпаття», який проходив у м. Дрогобичі.

За майстерне виконання «Органної прелюдії d-moll» Й.С.Баха та «Вальсуючого акордеона» Р.Бажиліна Іван Сумарук нагороджений дипломом І ступеня. Навчає юного музиканта талановитий педагог Іван Дмитрович Воротняк.

Іванко народився у с. Бабині в сім’ї музиканта, навчається у Бабинській ЗОШ І-ІІ ступенів і готується до участі у Міжнародному конкурсі молодих виконавців у м. Львові.

Віримо, що талант Іванка та педагогічна майстерність І.Д.Воротянка будуть високо оцінені і на цьому конкурсі, а юний музикант прославить свій талановитий рід у світі.

Ярослав Тимофійчук.

Коментарі

Написати коментар

Вам потрібно увійти, щоб написати коментар.