Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району (неофіційний сайт, архів вибраних публікацій газети)

Протипаводкові заходи

1 Квітня, 2010 | Коментувати | Переглядів: 2 317

Коломийське міжрайонне управління водного господарства та відділ з питань надзвичайних ситуацій Косівської райдержадміністрації інформують жителів Косівського району про те, що у зв’язку з настанням потепління можливе різке танення снігу, руйнування льодового покриву, на річках району ймовірне різке підняття рівня води та затоплення понижених місць.

У випадку виникнення таких природних явищ потрібно вчасно повідомити про них керівництво відповідної місцевої ради та відділ з питань надзвичайних ситуацій Косівської райдержадміністрації. Слід також уважно слухати по радіо і телебаченню інформацію про розвиток повені, попередити про небезпеку сусідів і самим не панікувати. Жителям Косівщини необхідно звернути увагу на захаращеність річок у межах населених пунктів, що можуть спричинити підтоплення господарств. Для попередження підтоплення необхідно очистити присадибні кювети, канави та малі потічки.

Просимо жителів району в цей час обмежити риболовлю та відпочинок на річках і водоймах, не радимо ходити по льоду. Не ризикуйте своїм життям та здоров’ям. Слідкуйте за тим, щоб ваші діти не наближались до річок та ставків. У разі виникнення нещасного випадку слід дотримуватись всіх норм безпеки при наданні допомоги потерпілим і викликати допомогу за телефоном 101.

Ярослав Бринський,
заступник голови райдержадміністрації.

Коментарі

Написати коментар