Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району (неофіційний сайт, архів вибраних публікацій газети)

Аграрний сектор

22 Березня, 2010 | Коментувати | Переглядів: 2 819

Процес ідентифікації і реєстрації тварин в особистих господарствах громадян було розпочато у 2006 році. Сьогодні у районі уже сформована мережа з надання послуг населенню щодо ідентифікації сільськогосподарських тварин. Агентською мережею охоплено всі населені пункти Косівщини.

Питання ідентифікації і реєстрації всіх видів сільськогосподарських тварин набуває особливої гостроти у зв’язку з набранням чинності 1 січня 2010 року вимог Закону України «Про ідентифікацію і реєстрацію тварин». Відповідно до Закону, забороняється переміщення і забій неідентифікованих тварин, а також тваринницької продукції, отриманої від них.

Порушення законодавства у сфері ідентифікації і реєстрації тварин тягне за собою цивільну, адміністративну, дисциплінарну та кримінальну відповідальності.

Відповідальності підлягають особи, винні у:

  • невиконанні розпоряджень уповноважених органів та осіб у сфері ідентифікації та реєстрації тварин;
  • створенні перешкод уповноваженій особі у здійсненні контролю і нагляду за дотриманням вимог цього Закону щодо ідентифікації і реєстрації тварин.

Виконання даного Закону покладено на органи місцевого самоврядування.

Контроль і нагляд за дотриманням вимог цього Закону, згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації, здійснюють на території району: служба головного державного інспектора ветеринарної медицини, дільничні інспектори міліції та Державтоінспекція, служба головного санітарного лікаря та управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Василь Жмендак,
начальник управління агропромислового розвитку РДА.

Коментарі

Написати коментар