Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району

СБУ знешкодила міжрегіональне наркоугрупування на Прикарпатті

19 Березня, 2010 | Коментувати | Переглядів: 1 927

6 березня співробітники управління СБУ в Івано-Франківській області у співпраці зі співробітниками УСБУ в Житомирській області знешкодили наркоугрупування зі стійкими міжрегіональними зв’язками. У ніч з 5 на 6 березня в результаті спецоперації було затримано «на гарячому» чотирьох членів міжрегіонального угрупування, які впродовж тривалого часу займалися придбанням, зберіганням, перевезенням та пересиланням з метою збуту та збутом наркотичних речовин.

Свою злочинну діяльність двоє мешканців м. Івано-Франківська та двоє уродженців Донецької області, що мешкали у місті Івано-Франківську в квартирі, яку винаймали, розпочали восени 2009 року. Тоді іванофранківець 1976 року народження створив угрупування, до якого завербував трьох інших громадян. Спільно вони розробили план злочинних дій. Було визначено конкретні функції кожного зі співучасників у групі, які за вказівкою керівника групи підшуковували «дилерів» серед жителів Івано-Франківська, Києва та Житомира та збували їм наркотичні речовини, а отримані кошти розподіляли між собою.

Наркоділків було затримано під час останньої спроби продати партію психотропних речовин на суму 10 тисяч гривень. Пігулки зі вмістом психотропної речовини наркоділки заховали у корпус від DVD-програвача, який поїздом передали замовнику. Частина співробітників СБУ під час руху поїзда вилучала психотропні речовини, у той час як бійці спецпідрозділу «А» затримували наркоділків, які намагалися втекти з місця події на автомобілі. У результаті проведених обшуків вилучено близько 200 пігулок «екстезі», 5 різних найменувань психотропних речовин у великій кількості, газовий пістолет, перероблений під спецзасіб травматичної дії.

Управління СБУ в Івано-Франківській області за цим фактом порушило кримінальну справу. Варто зазначити, що такий злочин кваліфікується законодавством як особливо тяжкий і передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 8 до 12 років.

Матеріали справи за підслідністю передано до ГУБОЗ УМВС в області. На даний момент вирішується питання про обрання запобіжного заходу для членів ОЗУ. Тривають слідчі дії.

Прес-група управління СБУ в Івано-Франківські області.

Коментарі

Написати коментар