Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району (неофіційний сайт, архів вибраних публікацій газети)

До відома косів’ян, і не лише — Програма «Доступне житло»

14 Березня, 2010 | Коментувати | Переглядів: 2 406

Заступник голови райдержадміністрації Микола Васкул провів нараду з питання виконання Програми «Доступне житло». Згідно з нею претендент на отримання квартири, скажімо в м. Косові, вкладає у будівництво житла 70 відсотків власних коштів, решту 30% виділяє держава.

Начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Василь Склепович акцентував, що ця програма не має нічого спільного із програмами «Соціальне житло» та «Молодіжне житло», які фактично не виконуються. Програма «Доступне житло» на даний час є реальною. Щоб вона набула практичного виконання в Косові, необхідно із числа громадян, які знаходяться на квартирному обліку в міській раді, визначити конкретну кількість громадян, які згідно із законодавством мають право на отримання житла в рамках Програми «Доступне житло». Наступний крок – виділення земельної ділянки, а далі – виготовлення проектів житлових будинків та їхньої кошторисної документації.

Заступник міського голови Василь Сліпанюк запевнив, що міська рада постарається оперативно виконати все, що залежне від неї. Уже попередньо проговорено, що житлові будинки не більше трьох поверхів будуть зводити на території колишнього ВХО «Гуцульщина». Володимир Дворник та Микола Бович, які брали участь у нараді як теж представники відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА, зазначили, що згадане будівництво посприяє у вирішенні питання побудови каналізаційної системи, до якої будуть під’єднані і житлові будинки, якими рясніє «Поле
чудес» на околиці Косова.

В.Склепович зауважив, що Програмою «Доступне житло» можуть скористатись не лише косів’яни, але й жителі інших населених пунктів.

Щодо виділення коштів з держбюджету для реалізації згаданої програми, то, як сказала начальник фінансового управління РДА Ольга Мицкан, потрібно зачекати, поки він не буде затверджений Верховною Радою.

Більш повну інформацію про участь у Програмі «Доступне житло» можна отримати у відділі регіонального розвитку (тел. 2-14-89) та у районній архітектурі.

Василь Глібчук.

Коментарі

Написати коментар