1 по 31 березня 2010 року на території району проводиться «Місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів», в ході якого жителі Косівщини можуть добровільно здати до райвідділу міліції вогнепальну та холодну зброю, боєприпаси, що зберігаються незаконно.

Згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, однак особи, які добровільно здали органам внутрішніх справ зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, повністю звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Протягом минулого року Косівський РВ УМВС за незаконне поводження зі зброєю притягнув до кримінальної відповідальності 12 жителів району, вилучив з незаконного обігу 18 одиниць нарізної, гладкоствольної та холодної зброї.

Зброя, яку добровільно здали до органу внутрішніх справ, після проведення перевірки, може бути зареєстрована у встановленому законом порядку у власне користування особи, що її здала.

З приводу запитань, що стосуються дозвільної системи, звертайтеся у Косівський РВ УМВС (кабінет № 21) у вівторок, четвер, п’ятницю та суботу з 10 до 13 години або за телефоном 2-16-61.

В. Близнюк,
старший інспектор дозвільної системи Косівського РВ УМВС.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *