Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району

Коротко про різне

6 Березня, 2010 | Коментувати | Переглядів: 2 111

Прикарпаття — центр туризму
За підсумками 2009 року Івано-Франківська область вийшла на перше місце в Україні за розвитком туристичної галузі.

«Така тенденція спостерігається вже декілька років, — каже начальник обласного управління туризму Наталія Гасюк, — ми працюємо над удосконаленням та налагодженням туристичної інфраструктури нашого краю, проте маємо ще дуже багато резервів, які до «Євро-2012» обов’язково використаємо».

В передчутті змін
У Коломиї відбувся семінар «Життєздатність сільського господарства, його конкурентоспроможність як основа розвитку сільських територій». Як повідомив обласному радіо голова обласної дорадчої служби Василь Довбня, коментуючи те навчання для сільських голів та господарників, з початком каденції нового глави держави на Прикарпатті очікують різких змін на краще для діяльності особистих селянських господарств.

Українські казки італійською
В Італії для українських дітей та їхніх батьків вийшла друком двомовна (українською та італійською) збірка казок. Укладачі видання кажуть, що книжка допоможе малюкам не забувати рідну мову й легше опановувати італійську. Зібрала й переклала казки молода письменниця, випускниця Туринського університету Тетяна Гордієнко.

Rammstein — у Києві
Концерт німецьких рокерів заплановано на 9 березня у Києві. Це буде перший виступ Rammstein в Україні.

Коментарі

Написати коментар