В п’ятницю, 26 лютого, в Косівській ЗОШ № 2 під керівництвом вчительки зарубіжної літератури Зої Іванівни Полівцевої у 8-а класі відбулася відкрита виховна година, на якій були присутні педагоги зі всього району, а також бажаючі. Темою заходу була поетична творчість тернополянина Зиновія Сердюка, присвячена визвольній боротьбі 40-50-х років, зокрема його інтерпретації світлин відомого Яворівського фотоархіву УПА під назвою «Вони полягли, щоб не стати на коліна».
Зоя Іванівна Полівцева зі своїми вихованцями
Я бував на багатьох подібних заходах в не одній школі України, але мушу визнати, що такої організації бачити і чути досі не доводилось. І вчителька, і всі учні підготувалися до уроку як до свята: чепурні дівчата і хлопці у вишиванках, старанно сформована виставка фотосюжетів, тематична підбірка книг, ретельно відшліфований сценарій, який включав як розповіді про Яворівську знахідку, так і щире читання віршів, котрі не могли залишити байдужим нікого.

Переповісти атмосферу виховної години просто неможливо – слід було це почути. Я можу лише подякувати педагогу та її вихованцям за урок любові до нашої непростої історії.

Василь Гуменюк.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *