На території Косівського району створено 45 громадських формувань з охорони громадського порядку, де налічується 627 чоловік, у сільській місцевості — 42 громадські формування з ОГП, де 584 чоловіки. На території району зареєстровано одне козацьке формування з охорони громадського порядку, яке складається з 18 членів. Українське козацтво «Галицька Січ» зареєстроване 22 квітня 1997 року. Козаки чимало допомагають в охороні громадського порядку, беруть участь у розкритті злочинів, зокрема: В.В.Потяк, В.Г.Фединчук, Д.В.Котюк.

Протягом 2009 року за участю членів громадських формувань проведено 48 рейдів з відпрацювання населених пунктів, з їхньою участю розкрито 9 злочинів, виявлено 134 адміністративні правопорушення.

Громадські помічники дільничних інспекторів міліції у сільській місцевості надають допомогу і сприяють правоохоронцям у здійсненні заходів щодо охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень.

У тому, що криміногенна ситуація в районі стабільна і контрольована, колективна заслуга усіх служб і підрозділів міліції, наших добровільних помічників. Адже правопорядок — це цінність, яка здобувається важкою працею всієї громади.

Т. Глібчук,
інспектор по роботі з населенням та ГФ С ДІМ Косівського РВ УМВС, старший лейтенант міліції.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *