Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району (неофіційний сайт, архів вибраних публікацій газети)

Про людей хороших: Прекрасний керівник

12 Лютого, 2010 | Коментувати | Переглядів: 2 818

Наталка крізь сон чула, як вітер ліпив до вікон сніжинки. Вранці вийшла за поріг і в долоні сплеснула: ой, скільки снігу випало! Та не перший раз вирушає на навчання Наталія Підлетейчук у дорогу. Від хати до пошти пішки вона долає чималу відстань.

Скільки сонячних, дощових і засніжених ранків вона вже зустріла. Здається, нещодавно був останній дзвінок у Хімчинській школі. Всі однокласники кудись повиїжджали, вступили у технікуми та ВНЗ, а Наталка вирішила залишитись у рідному селі. Пошта для неї стала другим рідним домом. Наталія Іванівна Підлетейчук завідує сільським відділенням зв’язку. Любить вона свою роботу, ніби зріднилася з нею. Чимало одержує подяк від людей. Наталія Іванівна — людина доброї душі, так говорять про неї односельці. Приємно нам бачити її кожного дня життєрадісною і веселою.

Наталія Іванівна вже понад 25 років трудиться у відділенні зв’язку. За цей період її неодноразово нагороджували грамотами, грошовими преміями. Наталія Іванівна користується заслуженим авторитетом і повагою у селі. Вона з розумінням і повагою ставиться до своїх співробітників. Тішимося, що в нашому селі є такі добрі і хороші люди – прекрасні спеціалісти і керівники.

Петро Остафійчук,
с. Хімчин (Горішній Кут).

Коментарі

Написати коментар