Лише сама згадка про святе зігріває душу, викликає радість повертаються у своє дитинств перехоплює подих в очікуван незвичного та казкового.

Ні морози, ні проблеми, ні постійний брак вільного часу не завадили добрим і щирим людям створити чарівне свято в дитячому відділенні Косівської ЦРЛ. З 2005 р. нашим відділенням опікується Косівська станиця Національної скаутської організації «Пласт», яку очолює депутат районної ради Р.Т.Мартинюк. Ось і цього разу обличчя хворих малюків сяяли усмішками, рученята плескали в долоні, бо святий Миколай завітав і до них. Юні косівські пластуни склали гарний сценарій свята, виготовили яскраві костюми, провели не одну репетицію, щоб дійство було по-справжньому захоплюючим. А ще принесли подарунки (бо як без них?). Пластуни одержали їх від своїх друзів з Німеччини передали хворим малюкам.

Впевнена, що і батьки, і діти ще довго будуть згадувати свято Миколая з його завжди казковим закінченням.

Працівники дитячого відділення Косівської ЦРЛ щиро вдячні помічникам святого Миколая за їх добрі вчинки, щирі серця, теплі слова, небайдужість, які лікують не менше за ліки!

У школі с. Тюдова до Дня святого Миколая готуються заздалегідь. Учні розігрують сценки, декламують вірші, співають пісень, нетерпляче очікують дарунків.

Про це ніколи не забуває Тюдівський сільський голова Василь Васильович Слижук. З року в рік він приносить дітям подарунки. А цього разу, крім звичних солодощів, школярі отримали теплі шерстяні шапочки і шарфики, диски, значки.

Т. Євчук — від батьківського комітету учнів 1-го класу.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *