Ми молоді, незалежні, амбітні творці свого майбутнього та майбутнього нашої держави. Прийшов час саме нам вирішувати, як жити далі. Ми впевнені і свідомі за вибір, який робимо.

Наш голос — не за колір, зачіску, яскравий білборд чи красномовну промову! Наш голос — це голос за те, якою мовою спілкуватися, що буде написано у підручнику з історії нашої держави, і врешті чи бути нашій державі далі!

Віктор Ющенко почав будувати та об’єднувати націю, вселяти в неї дух справжнього українця — сильного, гордого, незалежного.

Підтримуємо дії Президента України Віктора Ющенка, спрямовані на збереження конституційного ладу в Україні, його чітку державницьку, демократичну позицію з відстоювання безпеки нашої держави, її територіальної цілісності, економічної самостійності, української мови, культури, духовності, освіти, власної історії, просування України шляхом євроатлантичної інтеграції.

Завдяки зусиллям Віктора Ющенка Україну визнано повноцінно демократичною державою — єдиною серед країн СНД. Україна увійшла до Світової організації торгівлі. Про поступове підвищення міжнародного статусу України свідчить також те, що ми будемо приймати футбольний чемпіонат Євро-2012.

Святим обов’язком Президента є продовжити цей розвиток, а наше завдання — підтримати його в цьому.

Молоді українці завжди буг.и попереду в боротьбі за національні та громадянські права — від Революції на граніті і здобуття незалежності України в 1991 році до активної участі в Помаранчевій революції 2004 року.

У нас є проблеми: соціальна адаптація молодих людей, житло, робочі місця й рівні можливості для здобуття освіти, полегшення шляху до власної підприємницької діяльності, пропагування й заохочення здорового способу життям але ці речі можливі тільки тоді, коли є держава.

Вважаємо, що кандидатам у президенти Юрію Костенку, Олегу Тягнибоку, Арсенію Яценюку необхідно почати негайні переговори й об’єднатися з Президентом Віктором Ющенком. Таким чином об’єднаним національно-демократичним силам вдасться спочатку обрати кандидата в другий тур, а згодом — і Президента.

Підтримаймо курс Президента Ющенка, підтримаймо Україну!

Форум студентів Прикарпаття «Молодь за майбутнє України»
24 грудня 2009 р. м. Івано-Франківськ.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *