Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району (неофіційний сайт, архів вибраних публікацій газети)

Про кого дбають і чого добиваються?

5 Грудня, 2009 | Коментувати | Переглядів: 2 537

Не знаю, як читачі нашої газети «Гуцульський край», але я вже перестав дивуватися цинізму величезної кількості теперішніх народних обранців у Верховній Раді України (ВРУ). Так звана опозиція, яку представляють депутати з Партії регіонів, лише цього року блокувала роботу парламенту більше чотирьох місяців, нібито добиваючись підвищення соціальних стандартів для пенсіонерів та працівників бюджетної сфери. Однак вони чомусь мовчать про підвищення зарплати працівникам на своїх металургійних, хімічних, машинобудівних підприємствах, шахтах, переробних підприємствах харчової промисловості, агропромислового комплексу і багатьох інших, які вони приватизували і нещадно експлуатують виключно для своїх меркантильних сімейних і родинних інтересів.

«Народні захиснички» чотири місяці били байдики, сиділи під трибуною ВРУ, як жебраки у підворітнях, і в той же час їм справно нараховувалося «жалованье» (говорити про зарплату язик не повертається), премії, допомоги на оздоровлення за підірване від бездіяльності здоров’я і таке подібне. Нехай би простий робітник прогуляв день-два на підприємствах «благодійників-регіоналів», то що би з ним було? Вигнали б за прохідну заводу, як найгіршого собаку.

І ось ці олігархи-регіонали об’єдналися з вічними своїми союзниками комуністами і прийняли у Верховній Раді України так звані нові підвищені «соціальні стандарти».

їх не турбує, що на них у державному бюджеті немає ані копійки. Думають обдурити народ. Мовляв, ми вам (народу) підвищили пенсії і зарплати, а уряд кошти най шукає, де хоче. Але ж гроші на вулиці не валяються, тим більше їх не передбачено на такі цілі у державному бюджеті. «Благодійнички» цим і не переймаються. Вони надіються, що уряд не зможе виплатити космічні суми, тому народ на президентських виборах мав би голосувати за головного опозиціонера… Не діждуться!

Їх не турбує, що провідні українські та світові економісти, в тому числі і з Міжнародного валютного фонду, обґрунтовано доводять, що в період світової економічної кризи в Україні такі популістські рішення служать тільки повному розвалу економіки та краху держави.

Я розумію, що для значної частини зубожілого українського населення прийняті нові «соціальні стандарти» виглядають хоч якимось порятунком. На жаль, подібне ми, українці, уже проходили, коли кожного місяця підвищували нам пенсії і зарплати, а ми, хоча і стали усі мільйонерами, але за ті величезні «круглі суми» не могли купити і дохлого кота. Якщо уряд спробує виконувати прийняте регіоналами-комуністами рішення, то вже невдовзі на вулиці опиниться 1,6 мільйона бюджетних працівників. Хто цього хоче? Ото й виходить, що «благодійники» з ВРУ мажуть нашим салом наші ж губи! Але таким ВРУ нам пора вже давно дати добряче не тільки по руках — на чергових президентських виборах, а потім і на парламентських та на виборах до місцевих рад.

Ми, виборці, добре пам’ятаємо, як у 2002 році Партія регіонів, обіцяючи «поліпшити життя уже сьогодні», прийшовши до влади разом з комуністами, палець у палець не вдарила, щоб хоч на йоту виконати свої обіцянки. Навпаки, оті «януковичі», «азарови», «папієви», «германи», «шуфричі», «симоненки» знизили розмір мінімальної зарплати, ціни на все підняли аж до захмарних висот. Пригадуєте, як Азаров, не маючи вже що сказати на це, став вихвалятися перед журналістами, що в Україні капуста подешевшала. Виходить, що українці, як зайці, мають гризти лише капусту. Хіба можна ще довіряти отаким діячам-ВРУнам?

Україна за віки пережила чимало труднощів: воєн, хвороб, поневолень, і тепер переборе різні біди без допомоги «благодійників»-ВРУнів! Україна — сильна духом і народом. Слава Україні!

Володимир Девда,
депутат районної ради.

Коментарі

Написати коментар