Наш район завжди мав чим і ким гордитися. Вирізняючись талантом в обробці дерева, металу, шкіри тощо, він і досі не перестає дивувати новими ідеями та цікавими подіями. Цього разу на Косівщині з’явився новий літературно-мистецький журнал «ЙОЙ». Його вихід у світ не був несподіванкою, адже рано чи пізно таке повинно було статися. Талановита молодь не сидить, склавши руки, вона активно діє та працює.

Зачинателем цього ще зовсім маленького, та в майбутньому, сподіваємося, масштабного проекту є Косівська організація творчої молоді «Ватра». її члени впевнені, що «ЙОЙ» матиме свого читача і даруватиме кожному краплинку радості та гарного настрою. Мета цього видання з оригінальною назвою — допомогти реалізувати себе молодим творчим особистостям: митцям слова, художникам, майстрам, а також дати їм змогу поділитися секретами свої творчості та перейняти їх від інших.

«ЙОЙ» — це наче новий крок до реального літературно-мистецького життя, який поєднує в собі елементи фантастики, поезії, прози, мистецтва, гумору, сатири і багато іншого. Навіть незвична назва — це вже щось нове не тільки для Косівщини, а й, мабуть, для всієї української медіа-сфери. Якщо комусь «ЙОЙ» видасться дещо примітивним виданням, потрібно пам’ятати, що це лише початок, як сказав колись Ж.-Ж. Руссо: «Щоб діяти, потрібно йти до чогось та хотіти цього досягнути». А для «ЙОЙ» цей шлях вже розпочато.

Мирослава Долинчук.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *