Зазвичай ми добре знаємо в обличчя політиків, які щодня з’являються на екранах телевізорів або роблять гучні заяви. Що і кому з політиків ви хотіли би сказати?

Петро Гринюк, м. Косів.

— Хотів би спитати Юлію Тимошенко: чому Кабмін фактично самоусунувся від допомоги українській економіці, зосередившись на майбутніх президентських виборах? І калькулятор урядовці беруть до рук тільки годі, коли треба поповнити касу передвиборчої кампанії.

Чи не слід замислитися прем’єру над витратами бюрократичного апарату?

Одним з перших рішень Президента Віктора Ющенка був Указ про встановлення оптимальної кількості заступників міністра — чотири особи. А скільки нині заступників міністра в окремих міністерствах? Десять-дванадцять.

Що ж це робиться за рахунок платників податків?

Остап Савчук, м. Вижниця.

— Сказав би головному комуністу Петру Симоненку, що я здивований і обурений позицією народних депутатів від його партії, в тому числі і тих, то дуже багато говорив про захист вітчизняного виробника. Чому вони, як страуси, поховали голови у пісок?

Василь Кіщук, с. Річка.

— Та всіх їх — отих драбів — потрібно спитати: чому вони в змові з олігархічним капіталом спрямували зусилля на знищення економічного і політичного суверенітету України, на знищення українського народу?

Хочуть, мабуть, «зачистити» територію України для експансії транснаціонального капіталу і корпорацій.

Василь Александрук, с. Брустури.

— Ми повинні надіятися на краще. Рано чи пізно сплячка народу пройде. А тим, хто довів людей до такого стану, прийдеться відповідати за вчинене. Покарання прийде в якійсь формі.

Розмовляв Мирослав Лучко.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *