З нагоди відзначення всеукраїнського дня охорони праці, з ініціативи відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Косівському районі, з ініціативи управління агропромислового розвитку райдержадміністрації був проведений «круглий стіл» на тему: «Безпека праці в сільському господарстві».

До присутніх звернувся начальник відділення Фонду Богдан Глібчук. Він наголосив на тому, що роботодавці не повинні заощаджувати на створенні безпечних умов праці.

Про важливість безпеки праці в сільському господарстві наголосив начальник управління агропромислового розвитку РДА Василь Жмендак.

Про стан охорони праці, техніки безпеки, пожежної безпеки в агропромисловому комплексі району доповів головний спеціаліст управління Василь Ковальчук.

Про проблеми в сільському господарстві Косівщини, зокрема у фермерських господарствах, розповів голова СФГ Василь Сливка.

Про забезпечення господарств району спецодягом, засобами індивідуального захисту, створення належних побутових умов говорив голова районної ради профспілок агропрому Микола Никифорак.

В. Ковальчук,
головний спеціаліст з питань матеріально-технічного забезпечення та безпеки праці.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *