Більше року в с. Нижньому Березові працює центр духовної молоді. За цей час він став тим джерелом, у якому черпають цілющі краплини духовності березівські школярі і молодь. Про професійну роботу нашого центру знають у навколишніх селах, районі, області, і навіть за межами  України. Свідченням цього є те що днями центр одержав зі Сполучених Штатів Америки новий сучасний комп’ютер. Меценатами стали Матвій і Оксана Козяки, коріння яких тут, в Україні.

Матвій і Оксана усе життя прожили в США, та мають у Березові родину, від якої і дізналися про існування духовного центру у рідній стороні. Вони вважають, що такі заклади особливо цінні, бо є острівками духовного життя, високої моралі, добра в сучасному світі, який заполонили зло, несправедливість, гроші. Вони надіються, що їхній дарунок сприятиме більш якісній роботі центру і поліпшить його матеріально-технічну базу.

Учні школи, молодь села, отець Ігор, який є засновником цього центру, та вся березівська паства висловлюють щиру подяку Матвію і Оксані Козякам за щедрий подарунок і зичать їм радості, здоров’я, земних благ. Ми впевнені, що березівський дух буде витати в оселі Козяків ще багато років.

Гана Вітковіцька,
завідувач бібліотеки с. Н. Березова.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *