1. Дані про мету і засоби здійснення проектованої діяльності: для міського комунального підприємства «Косівміськводосервіс» передбачається реконструкція очисних споруд стічної води продуктивністю 1200 м/куб./добу. Передбачається біологічна очистка стічної води в аеротенках та доочистка на біологічних ставках.

2. Перелік найзначніших впливів на стан навколишнього середовища, підсумки їх кількісної та якісної оцінки з урахуванням можливих аварійних ситуацій: при порушенні правил технічної експлуатації очисних споруд можливий аварійний скид стічної води витратою 50 м/куб./год. з БСКповн. більше 6 мг/дм.

3. Оцінка екологічного ризику проектованої діяльності: реконструкція споруд не приведе до екологічного ризику проектованої діяльності, що підтверджується відповідними технічними рішеннями, які розроблені відповідно до державних нормативних документів. Ці роботи практично не приводять до забруднення навколишнього середовища. 4. Перелік заходів, що забезпечують нормативний стан навколишнього середовища, включаючи систему спостережень і контролю (моніторинг):

4.1. Охорона атмосферного повітря від забруднення.
Санітарно-захисна зона від очисних споруд до житлової забудови прийнята існуюча 200 м згідно ДБН 360-92.

4.2. Охорона водойм від забруднення стічними водами. Очисні споруди забезпечують очистку стічної води за всіма показниками нижче за ГДК забруднень у воді водних об’єктів комунально-побутового водокористування.

4.3. Охорона землі, рослин і тварин.
В районі розміщення очисних споруд відсутні об’єкти природно-заповідного фонду.

5. Перелік залишкових впливів: реконструкція споруд сприяє поліпшенню екологічного стану водойми, відповідно залишкові впливи спостерігатись не будуть.

6. Зобов’язання замовника щодо здійснення проектних рішень у відповідності з нормами і правилами охорони навколишнього середовища і вимог екологічної безпеки на всіх етапах будівництва та експлуатації об’єктів.

Замовник зобов’язується здійснювати проектні рішення у відповідності з нормами і правилами охорони навколишнього середовища і вимог екологічної безпеки на всіх етапах реконструкції та експлуатації очисних споруд.

Дирекція МКП «Косівміськводосервіс».

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *