Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району

Благодійність: Діти – дітям

22 Березня, 2009 | Коментувати | Переглядів: 3 460

Під таким гаслом Косівський РЦСССДМ вже вчетверте проводив виїзди спеціалізованого формування Мобільного консультативного пункту соціальної роботи в сільській та гірській місцевості, щоб вручити подарунки, які надала Косівська громадська молодіжна організація «Пласт».

Формували пакунки дітям України діти Німеччини за сприяння організації української молоді в Німеччині «Пласт», благодійного фонду « Милосердя».

Всі подарунки працівники Центру доставили родинам, що в першу чергу потребують допомоги: сім’ям, де виховуються діти з функціональними обмеженнями, та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Для дітей з сімей даної категорії цей подарунок був особливо дорогий. Хотілось би, щоб радість, якою засвітилися дитячі очі в ту особливу подарункову хвилину, не зникала ніколи – ані в будні, ані у святкові дні.

Працівники Косівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і районна асоціація інвалідів від імені всіх сімей, яким було надано подарунки, висловлює щиру подяку за надані подарунки Організації української молоді в Німеччині «Пласт» та пані Ользі Ткаченко, члену пластової старшини, благодійному фонду «Милосердя» м. Ходорів, директор Марія Калинець.

Н.М.Бородайкевич,
провідний спеціаліст відділу соціальної роботи.

Коментарі

Написати коментар