Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району

Благодійність: Діти – дітям

22 Березня, 2009 | Коментувати | Переглядів: 2 913

Під таким гаслом Косівський РЦСССДМ вже вчетверте проводив виїзди спеціалізованого формування Мобільного консультативного пункту соціальної роботи в сільській та гірській місцевості, щоб вручити подарунки, які надала Косівська громадська молодіжна організація «Пласт».

Формували пакунки дітям України діти Німеччини за сприяння організації української молоді в Німеччині «Пласт», благодійного фонду « Милосердя».

Всі подарунки працівники Центру доставили родинам, що в першу чергу потребують допомоги: сім’ям, де виховуються діти з функціональними обмеженнями, та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Для дітей з сімей даної категорії цей подарунок був особливо дорогий. Хотілось би, щоб радість, якою засвітилися дитячі очі в ту особливу подарункову хвилину, не зникала ніколи – ані в будні, ані у святкові дні.

Працівники Косівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і районна асоціація інвалідів від імені всіх сімей, яким було надано подарунки, висловлює щиру подяку за надані подарунки Організації української молоді в Німеччині «Пласт» та пані Ользі Ткаченко, члену пластової старшини, благодійному фонду «Милосердя» м. Ходорів, директор Марія Калинець.

Н.М.Бородайкевич,
провідний спеціаліст відділу соціальної роботи.

Коментарі

Написати коментар

Вам потрібно увійти, щоб написати коментар.