Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району (неофіційний сайт, архів вибраних публікацій газети)

14 лютого – День святого Валентина. Скажіть коханим: «Я тебе люблю!»

14 Лютого, 2009 | Коментувати | Переглядів: 6 165

14 лютого у багатьох країнах світу вважають Днем усіх закоханих. Масово День святого Валентина відзначають з ХIII століття в Західній Європі, з 1777 року — в США, а в країнах СНД — з 90-их років минулого століття. В Україні воно теж стало одним із улюблених, особливо серед молоді.

Як на мене, – це чудове свято, адже саме цього дня у кожного із нас є шанс і нагода сказати людині, яку кохаєш, про свої почуття. Це день, коли можуть здійснитися найзаповітніші мрії і бажання, коли сон може стати реальністю.

Віками людина прагне зрозуміти кохання. Заради нього люди зрікались релігії і мови, здійснювали неймовірні й божевільні вчинки, заради нього помирали або, навпаки, жили, змінювали світ, змінюючи самих себе. Кохання має владу над усіма, незалежно від статусу людини в суспільстві, від кольору її шкіри, від віку, вроди, національності, релігії. Воно стирає кордони, для нього важливі тільки ваші душа і серце.

Свої твори йому присвячували письменники і поети, скульптори і художники, співаки і кінематографісти. Кохання прагне пізнати кожний. Хтось відчуває його до глибини душі всім своїм серцем, а хтось прагне осягнути його розумом. Та у серця є причини, які розуму не збагнути, немає чітких правил у стосунках двох половинок, які прагнуть стати одним цілим. Кохання – це теорема, а всі наші вчинки, почуття – це доведення до неї.

Кохання — це найбільше щастя у житті людини. Але часто ми не помічаємо його. Не помічаємо і тих людей, які нас люблять. Трапляється, що й нас не помічають, і про наші почуття не здогадуються.

Але буває і так, що кохана людина поруч, але ви стаєте заручниками минулого, власного егоїзму, якихось дрібних принципів. І кохання зникає. Лише втративши його, ми по-справжньому починаємо цінувати колишні почуття.

Подумайте, що для вас важливіше? Ви справді кохаєте? Тоді не нехтуйте ані своїми почуттями, ані почуттями інших людей, бо це може коштувати надто дорого. Не сумуйте за минулим, бо воно залишилось позаду. Не переживайте за майбутнє, адже воно ще не настало. Живіть теперішнім і зробіть його прекрасним.

Зробіть перший крок назустріч коханій і дорогій людині. У День святого Валентина це зробити найлегше. Візьміть у руки телефон і наберіть знайомий номер або напишіть sms-ку тому або тій, кого любите. Скажіть усього три слова: «Я тебе кохаю!!!». Відкрийте своє серце для любові, наповніть нею серце коханої людини. Святий Валентин вам допоможе.

Тетяна Павлюк,
учениця 11-А класу Косівської ЗОШ №2.

Коментарі

Написати коментар