«Народна опора» є гаслом партії «Єдиний Центр» з самого її заснування, тому вона зобов’язана бути опорою для громадян України, тим більше в цей тяжкий час — час кризи!

Основним завданням Всеукраїнської громадської організації «Народна опора» буде надання юридичної допомоги всім громадянам України, які попали в кабалу банків, кредитних спілок та інших фінансових організацій.

Наша допомога громадянам буде полягати в тому, щоб:

  • не дозволити банкам піднімати громадянам кредитні ставки за вже укладеними кредитними договорами;
  • домовитись з банками з надання громадянам кредитних канікул чи реструктуризації кредитного боргу;
  • не дозволити банкам забирати майно громадян та продавати його за безцінь;
  • відстоювати інтереси громадян щодо повернення депозитних коштів, тобто їх особистих вкладів у банку;
  • в разі необхідності допомогти звернутися громадянам до суду з позовом на дії банку;
  • надання іншої юридичної допомоги стосовно відносин громадян з банком.

На даний час самі банки рідко «беруть за горло» боржника, адже тепер цим займаються колекторні фірми (в перекладі — вибивач, стягувач). Вони намагаються стягнути залишок непогашених запозичень, відсотки, пеню, неустойку, навіть і ту, що не передбачена законодавством.

Дана громадська організація «Народна опора», на противагу банкам та колекторним компаніям, візьме на себе завдання антиколекторної організації.

Тому одним з основних завдань громадської організації «Народна опора» буде правовий захист малозабезпечених громадян України від незаконних дій банків.

Всеукраїнська громадська організація «Народна опора» буде надавати безкоштовну юридичну допомогу:

  • студентам навчальних закладів України, а саме: не дозволити навчальним закладам відрахувати з навчання студентів, які через фінансову кризу не мають змоги оплатити своє навчання; юристи даної організації надаватимуть безкоштовні консультації студентам щодо укладення та переукладення договорів з навчальними закладами, надання відстрочки з оплати за навчання, переведення кращих студентів на навчання за державним замовленням; студентам, які мають кредитні зобов’язання перед банками за навчання , — надання кредитних канікул;
  • робітникам, яких незаконно звільнили з роботи, юристи даної організації допоможуть звернутися до суду для поновлення на роботі, виплати заробітної плати та компенсації, моральних та матеріальних збитків та поновлення порушених прав;
  • пенсіонерам, яким на даний час не зроблено перерахунок пенсій, юристи даної організації допоможуть домогтися законного перерахунку пенсій; захистити законні інтереси пенсіонерів у отриманні пільг, доплат, субсидій та іншої соціальної допомоги, гарантованої законодавством України.

Всеукраїнська громадська організація «Народна опора» буде надавати юридичну допомогу всім тим, хто не зі своєї вини опинилися за межею бідності.

Як не дивно, але в цей тяжкий час жодна із партій не взяла на себе зобов’язання допомогти народу, не запропонувала свою допомогу отим, що заледве зводять кінці з кінцями, які не зі своєї провини втратили роботу, житло та засоби для існування, і опинилися за межею бідності, один на один зі своїми проблемами. Вони далекі від народу, і в першу чергу, рятують свої капітали.

Тому основним завданням для партії «Єдиний Центр» — є підтримка у створенні Всеукраїнської громадської організації «Народна опора», яка буде працювати для всіх громадян України і безкоштовно надавати їм юридичну допомогу для їхнього правового захисту.

Теперішня молодь України вже не вірить жодній партії, тому що партії тільки обіцяють і не допомагають їм, а використовують їх як електорат.

При громадській організації «Народна опора» буде створена «гаряча телефонна лінія», за номером якої всі громадяни України зможуть подзвонити і отримати юридичну консультацію по телефону.

В зв’язку з вище викладеним, ми маємо на меті створити першу Всеукраїнську громадську організацію «Народна опора» за підтримки партії «Єдиний Центр».

Орест Кулешір,
член партії «Єдиний Центр».

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *