Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району

Її радість

3 Лютого, 2009 | Коментувати | Переглядів: 1 681

Вдячна долі, що народилася і живу в Карпатах. «Люблю свій край. Його дух, настрій відчуваються у протяжних мелодіях трембіт, у вишиванках, дивовижному мистецтві різьбярства», – зауважує Ганна Старикова, вихователька дошкільного навчального закладу «Сонечко», що в с. Брустурах.
Вихователь Брустурівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» Ганна Іванівна Старикова
Вона аж ніяк не заперечує, що дошкільне виховання – то державна справа. Погоджується, що риси характеру, вміння жити в гармонії з оточуючим світом формуються у людини у віці до п’яти років. Разом з тим із властивим їй гумором намагається приземлити проблему.

«Приходять мої діти після вихідних, святкових днів, — продовжує вихователька, — «зголоднілими». На спілкування. То треба бачити, як вони одне попереду одного поспішають поділитися своїми враженнями. Вони ж, ті враження, на жаль, не завжди позитивні. Моє ж завдання – вислухати, зрозуміти. Бо кожна дитина – це особистість. Живе маленька душа зі своїми радощами, прикрощами. Інколи малі нагадують звіряток. Не маючи життєвого досвіду, вони мають набагато чутливіші серця, аніж дорослі.

Мирослав Явірницький.

Коментарі

Написати коментар

Вам потрібно увійти, щоб написати коментар.