За час перебування на посаді голови райдержадміністрації Я.І. Шинкарук жодного разу не відгукнувся негативно про колишніх керівників виконавчої та представницької гілок районної влади. Навпаки, виявляючи високу повагу до них, він ініціював зустріч із ними. Вона відбулась в один з передостанніх днів 2008-го року.

На неї були запрошені колишні голови райвиконкому М.В. Ілик, М.М. Тимчук, районної ради — В.І. Мамчук, П.Л. Дійчук, І.Ф. Грималюк, який згодом очолював і райдержадміністрацію, І.М. Стецик, нинішній голова — Р.М. Присяжний, голови райдержадміністрацій — Я.М. Ходан, Д.В. Гладуняк, І.Б. Саєвич, І.В. Підлетейчук та М.В. Цьок. Зі всіх вищезгаданих запрошених на захід не змогли прийти І.М. Стецик, М.В. Цьок та Я.М. Ходан, якому випало очолювати райдержадміністрацію в найкризовіший період.

Я.І.Шинкарук привітав учасників зустрічі з Різдвом Христовим та Новим Роком, подарував кожному з них одну зі своїх наукових юридичних праць, розповів про те, що йому вдалось, і чого не зміг зробити із задуманого за час перебування на посаді голови райдержадміністрації.

Попередні керівники району дуже схвально відгукнулись про діяльність Я.І.Шинкарука і райдержадміністрації в загальному. Зокрема, М.В. Ілик сказав, що він надзвичайно вражений тим справді масштабним обсягом робіт в районі, який виконаний під керівництвом Ярослава Івановича, приємно, що зі всіх районів області Косівський найоперативніше використовував кошти, виділені на ліквідацію наслідків стихії.

М.В. Ілик та всі інші керівники району щиро подякували за організовану для них зустріч, відзначили, що за 18 років такий захід проведено вперше.

Домовлено, що така зустріч стане традиційною і буде проводитись перед кожним новим роком в останню суботу.

На зустрічі створено дорадчу раду.

Василь Глібчук

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *