Заробітна плата найманих працівників та стан її виплати на підприємствах, в організаціях Косівського району у листопаді 2008 року.

За даними Головного управління статистики в Івано-Франківській області, середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників, зайнятих на підприємствах, в установах, організаціях району (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у громадян-підприємців), у листопаді минулого року становила майже 1373 грн., що більше на 37,9%, порівняно з листопадом 2007 р. і складає 87,3% середньо-обласного показника.

У листопаді розмір заробітної плати перевищив законодавчо встановлені державні соціальні стандарти: у 2,5 раза — рівень мінімальної заробітної плати та у 2,1 раза — прожитковий мінімум для працездатної особи.

У січні-листопаді 2008 р. середній заробіток одного штатного працівника складав 1259 грн., що на 41,2% більше проти січня-листопада 2007р.

Розмір реальної заробітної плати у листопаді збільшився на 13,2% відносно листопада 2007 р. За січень-листопад, порівняно з відповідним періодом позаминулого року, цей показник збільшився на 13,2%.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати станом на 1 грудня 2008 р. склала 279 тис. грн., що на 2,8% менше, ніж на початок року, але на 0,4% більше, ніж на 1 листопада 2008 р. Вся ця сума не виплачена працівникам економічно активних підприємств. Заборгованості за рахунок бюджетних коштів немає.

І. Костюк,
начальник управління статистики у Косівському районі

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *