Державна податкова інспекція в Косівському районі нагадує, що відповідно до Закону «Про податок з доходів фізичних осіб» з 1 січня 2009 року розпочинається період подання громадянами до податкових органів декларації про доходи, одержані протягом 2008 року.

Річна податкова декларація подається до Державної податкової інспекції за місцем проживання громадянина до 1 квітня 2009 року.

Декларацію можна також надіслати на адресу податкової служби поштою з повідомленням про вручення не пізніше ніж за 10 днів до закінчення граничного терміну подання.

Обов’язковим є подання декларації для громадян, які отримували протягом 2008 року такі доходи:

  • нецільову благодійну допомогу від благодійника — фізичної особи у розмірі, що сукупно перевищив 890 грн. за рік (якщо громадянин не має права на отримання податкової соціальної пільги);
  • від нерезидентів (іноземні доходи);
  • від здійснення операцій з  інвестиційними активами (продаж цінних паперів, корпоративних прав та інше);
  • від надання майна в оренду фізичними особами;
  • від отримання спадщини;
  • подарунки;
  • у вигляді виграшу у гральних закладах;
  • від фізичних осіб, які не є суб’єктами підприємницької діяльності;
  • інші доходи, з яких протягом 2008 р. податок не утримувався.

Бланки декларацій, форми переліку сум витрат та розрахунки сум податку з доходів фізичних осіб  можна отримати безоплатно в податковій інспекції.

З метою практичної реалізації конституційного обов’язку громадян створені належні умови для   прийому декларацій, працівники податкової інспекції постійно надають  кваліфіковані консультаційні послуги. Для того, щоб громадяни могли в зручний для них час звернутися до податкової інспекції за порадою щодо заповнення декларації або подати вже складену декларацію про доходи,    організовано спеціальний режим роботи податкової служби, про що буде повідомлено додатково.

При виникненні запитань можна звертатися за номером телефону 2-19-75 або в кабінет 1.4 податкової інспекції.

До уваги громадян!

Для забезпечення конституційних прав і свобод громадян, надання консультацій та роз’яснень податкового законодавства у Державній податковій інспекції в Косівському районі діє громадська приймальня, яка знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 101, каб.1.4.

Попередній запис на прийом до керівництва ДПІ проводиться щоденно з 9  до 18  год. безпосередньо у громадській приймальні  або за телефоном 2-19-75.

С. Будз,
завідувач сектора масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *