Просимо залишати відгуки про статті та газету на цій сторінці.

Facebook коментарі
 

7 Replies to “Відгуки”

 1. Максим

  Дивно, що ніхто не пише відгуки на статті. Ніби народ немає інтернету. Напевно тільки вконтактах і одноклассніках грьобаних сидять!!!

 2. Тарас

  А що, тут писати???? -де статті про те, як “фокшей” роздає землю біля Сопки клубу та боцакам сімї, як підписав про мусорне звалище біля самого цвинтря, хто дбає про місто- підприємці,медалі яких та рекламу вішає на себе Косівська ГРУПІРОВКА, де воно є???????? де реальні речі, та факти, написані у цій газеті, крім реклам , та скорбот!!!

 3. Петро Рибчук

  Закордонна Газета від щирого серця вітає Вас та Вашу Рідню з Новим роком та Різдвом. Бажаємо щастя, міцного здоров’я, Божої благодаті, творчої наснаги в усіх Ваших починаннях у 2013-му році! Хай принесуть Вам Новорічні та Різдвяні свята радісний настрій та наповнять енергією на весь наступний рік.
  З повагою, Петро Рибчук. Видавець Закордонної Газети

 4. Микола Шкрібляк

  Вельмишановний пане Назарію, сердечно вітаю з професійним святом. У твоїй особі вітаю й увесь колектив, без жодного перебільшення, найкращого з сучасних паперових медія часопис “Гуцульський край”. Будьте здорові, щасливі та успішні. Нехай Ваша копітка праця – аналітика, просвітницькі статті, історичні розвідки та сучасні журналістські проекти й надалі залишаються надійним орієнтиром у духовно-інтелектуальному, мистецькому та економічному розвитку Косівщини, суспільно-історичному поступі Гуцульщини й України загалом. Разом Ви усі – Аксіос! Благословення вам Божого на многії і благії літа!

 5. Тамара Дідик

  Випадково побачила першу сторінку часопису від 21 січня нинішнього року з анонсом такого змісту: фотодобірку про те, як на Косівщині святкували Водохреща розповімо у наступному номері. Питання до авторів: як це можна фотодобірку розповісти!? І ще:чому немає коми після слова Водохреща? Там же підрядне речення закінчується. Неграмотні люди в Косові живуть. Прикро.

 6. Max Reimer

  Читаю газету через google перекладач. Дізнався багато цікавого про край.

  Найкращі вітання зі Штутгарта, Німеччина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *