Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району

Відгуки

Просимо залишати відгуки про статті та газету на цій сторінці.

Коментарі

коментарів 5

 1. Максим
  1 Березня, 2012 о 00:11

  Дивно, що ніхто не пише відгуки на статті. Ніби народ немає інтернету. Напевно тільки вконтактах і одноклассніках грьобаних сидять!!!

 2. Тарас
  10 Травня, 2012 о 01:50

  А що, тут писати???? -де статті про те, як “фокшей” роздає землю біля Сопки клубу та боцакам сімї, як підписав про мусорне звалище біля самого цвинтря, хто дбає про місто- підприємці,медалі яких та рекламу вішає на себе Косівська ГРУПІРОВКА, де воно є???????? де реальні речі, та факти, написані у цій газеті, крім реклам , та скорбот!!!

 3. wolodymir sokolow
  1 Січня, 2013 о 15:38

  Dуже вдячний за виставку побачив своих друзив з
  Косова. Висбаден, Неметчина.

 4. Петро Рибчук
  2 Січня, 2013 о 10:58

  Закордонна Газета від щирого серця вітає Вас та Вашу Рідню з Новим роком та Різдвом. Бажаємо щастя, міцного здоров’я, Божої благодаті, творчої наснаги в усіх Ваших починаннях у 2013-му році! Хай принесуть Вам Новорічні та Різдвяні свята радісний настрій та наповнять енергією на весь наступний рік.
  З повагою, Петро Рибчук. Видавець Закордонної Газети

 5. Микола Шкрібляк
  6 Червня, 2021 о 21:23

  Вельмишановний пане Назарію, сердечно вітаю з професійним святом. У твоїй особі вітаю й увесь колектив, без жодного перебільшення, найкращого з сучасних паперових медія часопис “Гуцульський край”. Будьте здорові, щасливі та успішні. Нехай Ваша копітка праця – аналітика, просвітницькі статті, історичні розвідки та сучасні журналістські проекти й надалі залишаються надійним орієнтиром у духовно-інтелектуальному, мистецькому та економічному розвитку Косівщини, суспільно-історичному поступі Гуцульщини й України загалом. Разом Ви усі – Аксіос! Благословення вам Божого на многії і благії літа!

Написати коментар