Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району (Архів до 2013 року)

Список кандидатів у депутати до Косівської районної ради, зареєстрованих по мажоритарних виборчих округах

Жовтень 28, 2010 | Коментувати | Переглядів: 10 416

Інформацію у списках подано в такій послідовності: прізвище, ім’я та по батькові кандидата, дата його народження, місце проживання, місце роботи, партійна приналежність, суб’єкт висування.

Виборчий округ № 1 м. Косів

1. Баранюк Роман Танасійович,    20.09.1960, вища, Косів, Косівська РДА, член партії, «Наша Україна».
2. Бович Микола Іванович, 28.08.1951, вища, Косів, пенсіонер, безпартійний, ПР.
3. Городенко Михайло Дмитрович, 07.10.1954, вища, Смодна, НПП «Гуцульщина», член партії, НРУ.
4. Довгун Оксана Миколаївна, 16.11.1947, вища, Косів, Кредитна спілка «Косівська», член партії, КУН.
5. Думітрак Ганна Іванівна, 27.03.1961, вища,    Косів, тимчасово не працює, член партії, ВО «Свобода».
6. Звіздарик Василь Миколайович, 13.08.1957, середня спеціальна, Косів, РБК м. Косова, безпартійний, «Громадянська позиція».
7. Кіщук Ганна Василівна, 24.10.1961, базова вища, Косів, приватний підприємець, безпартійна, «Єдиний центр».
8. Костюк Анастасія Григорівна, 16.03.1956, вища, Косів, Косівська РДА, безпартійна, «Відродження».
9. Марчук Володимир Миколайович, 28.12.1969, середня спеціальна, Косів, приватний підприємець,    член партії, УНП.
10. Мельниченко Оксана Михайлівна, 23.09.1976, вища, Смодна, ДПІ в Косівському районі, безпартійна,    «Пора».
11. Мороз Іван Дмитрович, 15.12.1962, вища    Косів, Косівська ЦРЛ, безпартійний, «Сильна Україна».
12. Присяжна Оксана Ярославівна, 06.10.1971, вища, Косів, приватний підприємець, член партії,    «За Україну».
13. Процюк Леонід Миколайович, 19.02.1959, вища,    Косів, РБК, член партії, «Українська партія».
14. Струк Василь Федорович, 13.01.1977, вища, Соколівка, ПП «Ніка КТБ», член партії    «Фронт змін».
15. Тинкалюк Дмитро Васильович, 11.09.1962, вища, Косів, юридична консультація, член партії,    СПУ.
16. Цуркан Володимир Михайлович,    08.08.1981, вища, Косів, головне управління юстиції, член партії, «Європейська партія».

Виборчий округ № 2 смт. Кути

1. Баб’юк Зіновій Богданович, 17.02.1956, вища, Кути, ВКТФ «Диск», член партії, Партія регіонів.
2. Бринський Ярослав Романович, 25.05.1969, вища, Кути, Косівська РДА, безпартійний, УНП.
3. Глібчук Михайло Миколайович, 01.01.1948, вища, Кути, МП «Імпульс», безпартійний, «Відродження».
4. Грабовецький Ігор Ярославович, 19.05.1956, вища, Кути, Кутська міська лікарня, безпартійний, НРУ.
5. Зрайко Володимир Васильович, 17.01.1952, вища, Черганівка, ПП «Ніно», безпартійний,«Промисловців і підприємців».
6. Комар Богдан Васильович, 07.06.1950, вища, Кути, пенсіонер, член партії, УРП «Собор».
7. Кулешір Ігор Орестович, 15.10.1981, вища, Старі Кути, Кутський ККП, член партії, «Фронт змін».
8. Кузьменюк Орест Миколайович, 10.12.1943, незакінчена вища, Старі Кути, пенсіонер, член партії, СПУ.
9. Кушнірук Микола Петрович, 13.10.1941, базова вища, Кути, Кутський стадіон «Авангард», член партії, ВО «Батьківщина».
10. Мигович Ігор Михайлович,    16.05.1962, вища, Кути, приватний підприємець, член партії, «Громадянська позиція».
11. Новицький Ярослав Орестович, 11.03.1957, вища, Кути, Косівська РДА, член партії, «Аграрна партія».
12. Палчинська Людмила Іванівна, 28.04.1986, вища, Кути, приватний підприємець, безпартійна, «За Україну».
13. Сербин Ігор Миколайович,    26.09.1963, вища, Кути, ТзОВ «Відділ капітального будівництва», безпартійний, «Сильна Україна».
14. Том’юк Мирослав Петрович, 25.11.1950, загальна середня, Кути, приватний підприємець, член партії, ВО «Свобода».
15. Юсипчук Лук’ян Петрович, 27.11.1951, вища, Кути, Кутська ЗОШ, безпартійний, «Діти війни».

Виборчий округ № 3 смт. Яблунів

1. Брошко Валерій Дмитрович, 14.01.1951, середня спеціальна, Яблунів, Яблунівська селищна рада, член партії, СПУ.
2. Івасюк Ігор Васильович, 06.11.1965, вища, Яблунів, Яблунівська районна лікарня, безпартійний, «Єдиний центр».
3. Синежук Ігор Михайлович, 11.12.1965, вища, Яблунів, приватний підприємець, член партії, ВО «Батьківщина».
4. Тарасюк Василь Михайлович, 09.01.1957, вища, Яблунів, Коломийське управління природними ресурсами, безпартійний, НРУ.
5. Ткачук Євгенія Степанівна, 12.01.1958, загальна середня, Яблунів, будинок культури, безпартійна, «Українська партія».
6. Цимбалюк Василь Дмитрович, 15.09.1961, вища, Яблунів, Косівський центр зайнятості, безпартійний, «Відродження».
7. Цимбалюк Василь Дмитрович, 25.05.1949, вища, Яблунів, приватний підприємець, член партії,    «Фронт змін».
8. Явдошняк Олександр Васильович, 14.04.1979, вища, Яблунів, Лючанська ЗОШ, член партії, ВО «Свобода».

Виборчий округ № 4 с. Бабин

1. Андріюк Василь Петрович, 18.09.1982, вища, Бабин, Соколівська ЗОШ, член партії, «Громадська позиція».
2. Багняк Тарас Васильович, 18.10.1959, вища, Вербовець, Бабинська ЗОШ, безпартійний, УНП.
3. Кулешір Орест Михайлович, 22.02.1955, вища, Старі Кути, МПП «Іско», член партії, «Фронт змін».
4. Палійчук Микола Дмитрови, 14.05.1975, базова середня, Смодна, приватний підприємець,    член партії, ВО «Свобода».
5. Петричук Володимир Васильович, 20.07.1978, вища, Бабин, Бабинська ЗОШ, член партії, ВО «Батьківщина».
6. Петричук Іван Васильович, 05.02.1972, вища, Бабин, ДПС УМВС, безпартійний, Партія регіонів.

Виборчий округ № 5 с. Акрешори

1. Бойчук Дмитро Іванович, 08.11.1959, неповна вища, Акрешори, Косівська РДА, член партії, НРУ.
2. Кіцелюк Петро Васильович, 05.06.1981, середня, Акрешори, приватний підприємець, член партії, Партія регіонів.
3. Марчук Микола Юрійович, 02.01.1959, вища, Акрешори, Акрешірська ЗОШ, член партії, ВО «Батьківщина».
4. Попович Іван Іванович, 27.09.1968, вища, Акрешори, Акрешорська ЗОШ, член партії, «Наша Україна».
5. Рижук Василь Васильович, 09.08.1961, середня,     Акрешори, Акрешорська с/рада, член партії,    «Фронт змін».
6. Струк Василь Васильович, 28.12.1976, вища, Акрешори, Косівська РДА, безпартійний, ВО «Свобода».

Виборчий округ № 6 с. Баня-Березів

1. Васкул Іван Іванович, 21.10.1987, загальна середня, Баня-Березів, тимчасово не працює, член партії, ВО «Свобода».
2. Легуневич Микола Васильович, 16.10.1961, середня спеціальна, Баня-Березів,    тимчасово не працює, безпартійний, «Діти війни».
3. Томащук Ігор Миколайович, 03.07.1962, вища, Баня-Березів, Баня-Березівська ЗОШ, член партії, «Собор».

Виборчий округ № 7 с. Брустури

1. Ванджура Павло Іванович, 04.08.1976, вища, Брустури, ДП «Кутський лісгосп», член партії, «Фронт змін».
2. Дручків Василь Богданович, 09.01.1979, загальна середня, Брустури, тимчасово не працює, член партії, ВО «Свобода».
3. Лабачук Василь Михайлович, 10.05.1968, вища, Брустури, управління Держкомзему в Косівському районі, безпартійний, «Відродження».
4. Миклащук Ганна Іванівна, 25.02.1955, вища, Брустури, Брустурська ЗОШ, безпартійна, «Сильна Україна».
5. Петрів Василь Іванович, 06.10.1955, вища, Брустури, приватний підприємець, безпартійний, «Єдиний центр».

Виборчий округ № 8 с. Вербовець

1. Ванчак Леся Андріївна, 15.07.1960, вища, Старий Косів, Косівська ЦРЛ, безпартійна, «Українська партія».
2. Гребеннікова Оксана Петрівна, 25.02.1970, вища, Вербовець, Смоднянська ЗОШ-садок, член партії, ВО «Свобода».
3. Крицкалюк Михайло Іванович, 11.11.1960, середня спеціальна, Старий Косів, приватний підприємець, безпартійний, «Єдиний центр».
4. Крицкалюк Назарій Іванович, 16.01.1989, базова вища, Київ, студент, член партії, ВО «Батьківщина».
5. Крицкалюк Ярослав Юрійович, 16.07.1955, вища, Старий Косів,    Косівська філія Приватбанку, безпартійний, НРУ.
6. Мамчук Володимир Семенович, 13.02.1954, вища, Косів, Косівська ЦРЛ, безпартійний, Партія регіонів.
7. Михлюк Ганна Василівна, 01.08.1964, вища, Старий Косів, приватний підприємець, безпартійна, «Підприємців і промисловців».
8. Павлюк Іван Михайлович, 08.12.1965, середня спеціальна, Старий Косів, приватний підприємець,    безпартійний, «Діти війни».
9. Риптик Микола Васильович, 19.05.1970, середня спеціальна, Вербовець, приватний підприємець,    член партії, УНП.
10. Сливка Василь Павлович, 28.10.1951, вища, Старий Косів, СФГ, член партії,    «Аграрна партія».
11. Сусак Ігор Васильович,13.01.1961, вища, Вербовець, ТОВ «ВІТО», член партії, «Фронт змін».
12. Худак Ярослав Іванович, 19.03.1952, вища, Старий Косів, приватний підприємець, безпартійний, «Громадянська позиція».
13. Цюро Михайло Васильович, 18.03.1958, вища, Вербовець, Городянська ЗОШ, безпартійний, «Сильна Україна».
14. Цьок Ольга Іванівна,    20.03.1950, вища, Вербовець, Вербовецька ЗОШ, член партії, «Наша Україна».

Виборчий округ № 9 с. Вижній Березів

1. Бодруг Микола Миколайович, 01.07.1972, вища, Вижній Березів, Вижницька ДПІ, безпартійний, «Фронт змін».
2. Дрогомирецький Ярослав Михайлович, 04.05.1948, вища, Вижній Березів, член партії, НРУ.
3. Перцович Василь Михайлович, 29.03.1938,     вища, Вижній Березів, пенсіонер, член партії, КУН.
4. Перцович Микола Васильович, 19.07.1956,    вища, Вижній Березів, приватний підприємець, безпартійний, УНП.
5. Підгородецький Іван Миколайович,    13.08.1980, вища, Вижній Березів, Івано-Франківський облавтодор, безпартійний, «Народна партія».
6. Скільський Михайло Миколайович,    31.08.1948, вища, Вижній Березів,    Текучанська ЗОШ, член партії «Собор».
7. Стріпачук Микола Михайлович, 11.12.1975, загальна середня, Вижній Березів, тимчасово не працює, член партії ВО «Свобода».

Виборчий округ № 10 с. Великий Рожин

1. Воротняк Микола Миколайович, 23.10.1959, базова вища    , Великий Рожин, Великорожинська ЗОШ, член партії, ВО «Батьківщина».
2. Данилюк Микола Васильович, 16.09.1966,    вища, Великий Рожин, приватний підприємець, безпартійний, НП.
3. Калинич Микола Юрійович,16.02.1956, вища, Великий Рожин, Косів райагроліс, безпартійний, «Діти війни».
4. Никифорак Василина Іванівна, 21.11.1966,    вища, Великий Рожин, Великорожинська ЗОШ, член партії, «Партія регіонів».
5. Петрук Юрій Лук’янович, 19.04.1950, вища, Великий Рожин, пенсіонер, член партії, СПУ.
6. Різун Іван Дмитрович, 18.03.1965, вища, Великий Рожин, Кутська міська лікарня, член партії,    ВО «Свобода».
7. Саборяк Микола Миколайович, 07.11.1966, середня, Великий Рожин, приватний підприємець,    член партії, «Фронт змін».

Виборчий округ № 11 с. Город

1. Герасим’юк Володимир Степанович, 05.07.1954, вища, Город, тимчасово не працює, член партії,    ВО «Свобода».
2. Пасимок Тарас Юрійович,12.06.1989, вища, Косів, тимчасово не працює, член партії, НРУ.
3. Підлетейчук Іван Володимирович, 25.02.1953, вища, Город, Снятинська ДПІ, безпартійний, Партія регіонів.
4. Стефурак Юрій Петрович, 03.10.1961, вища, Город, НПП «Гуцульщина», член партії, «Аграрна».

Виборчий округ № 12 с. Кобаки

1. Букатчук Василь Юрійович, 04.01.1953, середня спеціальна, Кобаки, ДП Кутське ЛГ, член партії,    НРУ.
2. Данилюк Богдан Васильович, 20.01.1978, середня, Кобаки, тимчасово не працює, безпартійний, «Єдиний центр».
3. Ковецький Василь Антонович, 15.04.1960,    вища, Кобаки    , судово-експертна фірма «Експофірма», безпартійний, Партія регіонів.
4. Кричун Василь Дмитрович, 03.01.1950, середня спеціальна, Кобаки, пенсіонер, безпартійний, «Діти війни».
5. Мельникова Леонтина Мирославівна, 24.09.1951, вища, Кобаки, пенсіонер, член партії, КПУ.
6. Никифорак Дмитро Васильович, 27.11.1969    , вища, Кобаки, Державне підприємство, член партії,    «Наша Україна».
7. Рубанюк Микола Іванович, 28.08.1954, середня спеціальна, Кобаки, територіальний центр, член партії, СПУ.
8. Фенчук Тарас Петрович, 06.04.1966, вища, Кобаки, Косівський РВ УМВС, безпартійний, ВО «Батьківщина».
9. Яковенчук-Басараб Валерій Федорович, 21.08.1958, вища, Кобаки, Кобаківська ЗОШ, безпартійний, «Українська партія».

Виборчий округ № 13 с. Космач

1. Боб’як Дмитро Іванович, 16.09.1967, вища, Космач, Косівська ДЮСШ, член партії, «Фронт змін».
2. Кушнірчук Дмитро Васильович, 09.11.1953, загальна середня, Космач, тимчасово не працює, член партії,    ВО «Свобода».
3. Кушнірчук Тарас Танасійович, 27.02.1964, середня, Космач, тимчасово не працює, безпартійний, «Відродження».
4. Линдюк Дмитро Кирилович,    16.10.1965, вища, Космач, Космач-Ставницька ЗОШ, член партії, «Наша Україна».
5. Линдюк Микола Андрійович,     07.07.1948, вища, Космач, Космацька ЗОШ, член партії, СПУ.
6. Проданюк Юрій Федорович,    02.04.1970, вища, Космач, приватний підприємець, член партії, «Партія регіонів».
7. Семчук Юрій Дмитрович, 02.04.1952, вища    , Космач, Космач ЗОШ, член партії, «Єдиний центр».
8. Юсипчук Григорій Васильович, 19.02.1963, вища, Космач, приватний підприємець,    член партії,    НРУ.

Виборчий округ № 14 с. Люча

1. Бойчук Михайло Миколайович, 02.06.1959, середня спеціальна, Люча,     тимчасово не працює, член партії,    «За Україну».
2. Николин Юрій Дмитрович, 17.04.1963, загальна середня,    Люча, м. Львів, газвидобування, член партії, ВО «Батьківщина».
3. Рибчанський Василь Андрійович, 21.02.1977, вища, Люча, ВАТ Коломийське будівельне управління, безпартійний, «Громадянська позиція».
4. Рижук Іван Дмитрович, 11.06.1970, вища, Люча, Нижньоберезівська ЗОШ, безпартійний, «Сильна Україна».
5. Ткачук Василь Миколайович, 03.08.1963, вища, Люча, Косівська ДПІ, безпартійний, «Народна партія».
6. Ткачук Юрій Іванович, 02.01.1953, вища, Люча, Яблунівська ЦРЛ, член партії «Фронт змін».
7. Токарчук Андрій Степанович, 29.01.1981, середня спеціальна, Люча, приватний підприємець,    безпартійний, «Єдиний центр».

Виборчий округ № 15 с. Лючки

1. Атаманюк Василь Петрович,    29.10.1967, вища, Люча, ТОВ «Беркут ЛТД», безпартійний, «Аграрна».
2. Васкул Марія Тарасівна, 19.01.1977, базова вища, Лючки, тимчасово не працює, безпартійна, Партія регіонів.
3. Юрчук Лілія Василівна, 21.01.1967, вища, Лючки, Лючківська ЗОШ, безпартійна, ВО «Батьківщина».
4. Юрчук Юлія Василівна, 11.08.1965, вища, Лючки, тимчасово не працює, член партії,    НРУ.

Виборчий округ № 16 с. Малий Рожин

1. Артемчук Федір Федорович, 18.08.1961, вища, Малий Рожин, тимчасово не працює, безпартійний, «Відродження».
2. Бельмега Василь Федорович,     23.06.1980, вища, Малий Рожин, Малорожинська ЗОШ, безпартійний, «Діти війни».
3. Луканюк Іван Миколайович, 31.03.1967, загальна середня, Малий Рожин, приватний підприємець,    безпартійна, ВО «Батьківщина».
4. Луканюк Катерина Михайлівна, 01.06.1974, вища, Малий Рожин, Малорожинська ЗОШ, безпартійний, КУН.
5. Луканюк Федір Васильович, 07.01.1981, вища, Тюдів, Косівське РВ УМВС, безпартійний, Партія регіонів.
6. Мироняк Любов Дмитрівна, 18.11.1960, середня, Тюдів, Косівзаготпром, член партії «Фронт змін».
7. Оленюк Дмитро Петрович, 30.10.1977, середня, Тюдів, тимчасово не працює, безпартійний, СПУ.
8. Фейчук Іван Дмитрович, 19.01.1968, загальна середня, Тюдів, приватний підприємець, член партії,    ВО «Свобода».

Виборчий округ № 17 с. Микитинці

1. Карп’як Дмитро Іванович, 08.10.1940, вища, Микитинці, пенсіонер, член партії, ВО «Батьківщина».
2. Пліхтяк Василь Миколайович, 04.04.1964, вища, Косів, приватний підприємець, член партії «Єдиний центр».
3. Рибак Петро Іванович,    12.07.1954, вища, Микитинці, Микитинецька ЗОШ, член партії, НРУ.
4. Свирид Роман Юрійович, 13.12.1959    , вища, Микитинці, районна архітектура,    член партії, «Громадянська позиція».
5. Стрельник Надія Ярославівна    , 23.05.1986, базова вища, Микитинці, Косів ЦРЛ, член партії, «Партія регіонів».
6. Томин Василь Дмитрович, 31.01.1970, вища, Микитинці,    Пістинська ЗОШ, безпартійний, «Наша Україна».

Виборчий округ № 18 с. Нижній Березів

1. Влашинець Оксана Іванівна, 05.05.1970, вища, Нижній Березів, дошкільний навчальний заклад, безпартійна, «Європейська».
2. Гнатишак Ігор Михайлович, 30.08.1964, вища, Нижній Березів, Яблунівська районна лікарня, безпартійний, «Відродження».
3. Ільницький Антон Петрович,     13.01.1945, вища, Нижній Березів, пенсіонер, член партії, ВО «Батьківщина».
4. Кузич Василь Антонович, 21.02.1958, вища    , Нижній Березів, Косівська районна рада, безпартійний, УНП.
5. Маякович Василь Васильович, 05.09.1970, базова вища, Нижній Березів, приватний підприємець, безпартійний, Партія регіонів.

Виборчий округ № 19 с. Пістинь

1. Бейсюк Юрій Іванович, 24.08.1959, вища, Пістинь, ВАТ «Прикарпаття», безпартійний, «Українська партія».
2. Бойчук Ярослав Олексійович, 23.10.1954, вища, Пістинь, тимчасово не працює, член партії ВО «Свобода».
3. Братівник Віталій Васильович, 20.01.1980, вища, Косів, Косівська Кредитна спілка, член партії    ВО «Батьківщина».
4. Гаврилків Марія Миколаївна,    18.02.1985, вища, Пістинь, Косівська РДА, член партії, «Собор».
5. Гродюк Іван Іванович, 21.07.1963, вища, Пістинь, Косівська районна рада, безпартійний, «Єдиний центр».
6. Мартиняк Микола Васильович, 15.06.1949,     середня, Пістинь, пенсіонер, безпартійний, СПУ.
7. Пасічний Ярослав Васильович, 29.04.1981, середня, Пістинь, приватний підприємець,член партії,    «Європейська».
8. Пліхтяк Андрій Дмитрович, 14.09.1978, вища, Пістинь, відділ охорони середовища, безпартійний, Партія регіонів.
9. Табахарнюк Василь Васильович, 14.08.1968, базова вища    , Пістинь, приватний підприємець, безпартійний, УНП.

Виборчий округ № 20 с. Прокурава

1. Бондар Ярослав Миколайович, 11.10.1986, вища, Прокурава, Прокуравська ЗОШ, безпартійний, Єдиний центр».
2. Гавриш Мар’яна Остапівна, 21.04.1987, вища, Косів, тимчасово не працює, безпартійна, УНП.
3. Мосорук Микола Миколайович, 20.02.1969, вища, Прокурава, Шепітська ЗОШ, член партії, ВО «Свобода».
4. Тонієвич Дмитро Васильович, 29.10.1969, вища, Прокурава, Райавтодор, безпартійний, Партія регіонів.
5. Якібчук Василь Миколайович, 03.07.1957, вища, Прокурава, приватний підприємець, член партії,    НРУ.

Виборчий округ № 21 с. Річка

1. Григорчук Петро Петрович,15.04.1983, вища, Річка, Соколівська ЗОШ, член партії, «Громадянська позиція».
2. Грималюк Юрій Петрович, 17.04.1982, вища, Річка, Райагроліс, безпартійний, «Сильна Україна».
3. Кіщук Микола Миколайович,    19.12.1978, вища, Річка, приватний підприємець, член партії, «Партія регіонів».
4. Тонюк Микола Миколайович, 09.09.1978, середня, Річка, приватний підприємець, член партії,    «Фронт змін».
6. Рибаконик Василь Степанович, 23.08.1975, вища, Косів, приватний підприємець, член партії, «Пора».

Виборчий округ № 22 с. Рожнів

1. Глушко Василь Миколайович    , 24.08.1944, вища, Рожнів, пенсіонер, член партії, СПУ.
2. Жмендак Василь Омелянович    , 06.07.1966, вища, Рожнів, Косівська РДА, член партії «Народна партія».
3. Мельничук Ярослав Васильович, 28.04.1970, вища, Рожнів, НВК «Гуцульщина», член партії, ВО «Свобода».
4. Микитюк Дмитро Михайлович, 29.10.1966, вища, Рожнів, Косівська ЦРЛ, безпартійний, Партія регіонів.
5. Пучко Володимир Васильович, 29.08.1964, вища, Рожнів, Рожнів сількомунгосп, безпартійний, «Сильна Україна».
6. Радиш Микола Омелянович, 09.10.1971, середня, Рожнів, приватний підприємець, член партії,    УНП.
7. Сахро Григорій Федорович, 21.12.1965, вища, Рожнів, приватний підприємець, член партії, ВО «Батьківщина».
8. Сенчук Петро Васильович, 04.08.1974, вища, Рожнів, приватний підприємець, член партії, «Фронт змін».
9. Стеф’юк Михайло Васильович, 01.04.1948, вища, Рожнів, пенсіонер, член партії, НРУ.
10. Цицак Григорій Григорович, 04.06.1951, вища, Рожнів, пенсіонер, безпартійний, «Громадянська позиція»

Виборчий округ № 23 с. Розтоки

1. Грималюк Юрій Іванович, 08.02.1980, вища, Смодна, приватний підприємець, член партії, «Сильна Україна».
2. Губчук Степан Степанович, 30.09.1954, вища, Розтоки, СФГ, безпартійний, Партія регіонів.
3. Данищук Дмитро Дмитрович, 26.12.1971, вища, Чернівці, військова частина, безпартійний, «Громадянська позиція».
4. Кічеряк Віталій Васильович, 31.08.1979, вища, Розтоки, Косівська РДА, член партії, НРУ.
5. Крушняк Степан Васильович, 13.02.1959, вища, Розтоки, тимчасово не працює, безпартійний, ВО «Батьківщина».
6. Матичук Уляна Тарасівна, 05.11.1977, вища, Розтоки, Розтоківська ЗОШ, член партії, «Фронт змін».
7. Луканюк Оксана Матвіївна, 16.07.1953, вища, Розтоки, Розтоківська ЗОШ, член партії, ВО «Свобода».
8. Слижук Іван Юрійович, 08.07.1959, вища, Розтоки    , Білоберезка ДЛ, безпартійний, УНП.
9. Шарабуряк Анатолій Танасійович, 27.04.1975, середня, Розтоки, приватний підприємець, член партії «Європейська».

Виборчий округ № 24 с. Середній Березів

1. Ігнатюк Микола Миколайович, 16.10.1963, вища, Середній Березів, Косів АПК, безпартійний, «Народна партія».
2. Ігнатюк Василь Іванович, 20.11.1960, вища, Середній Березів, Середньоберезівська ЗОШ, безпартійний, «Собор».
3. Перцович Дмитро Миколайович, 07.06.1974, загальна середня, Середній Березів, тимчасово не працює, член партії, ВО «Свобода».
4. Томич Дмитро Васильович, 20.10.1954, вища, Середній Березів, тимчасово не працює, член партії    ВО «Батьківщина».

Виборчий округ № 25 с. Смодна

1. Боднарук Валерій Яремович, 14.01.1972, вища, Смодна, Косівський РЕМ, член партії, «Фронт змін».
2. Боєчко Василь Борисович, 30.10.1988, середня, Смодна, приватний підприємець, безпартійний, «Єдиний центр».
3. Бойчук Андрій Дмитрович, 04.12.1963, вища, Косів, приватний підприємець, член партії, ВО «Батьківщина».
4. Бурдяк Андрій Володимирович, 10.12.1984, вища, Смодна, приватний підприємець, член партії, «Сильна Україна».
5. Мартинюк Галина Мирославівна, 04.03.1962, вища, Смодна, Косівський ІПМ, член партії, НРУ.
6. Павлюк Іван Іванович, 30.04.1972, середня спеціальна, Смодна, приватний підприємець, член партії, УНП.
7. Павлюк Наталія Василівна, 25.01.1982, загальна середня, Смодна, Вербовецький ФАП, член партії,    ВО «Свобода».
8. Ходан Віталій Іванович, 25.02.1971, вища, Смодна, МПП «Гуцульщина», безпартійний, «Відродження».

Виборчий округ № 26 с. Снідавка

1. Данилюк Парасковія Василівна, 01.03.1971, середня спеціальна, Черганівка, приватний підприємець,    безпартійна, «Промисловців і підприємців».
2. Вальчук Дмитро Дмитрович,    02.01.1968, середня, Косів, ТзОВ «Байка», член партії, «Фронт змін».
3. Волощук Володимир Йосипович, 06.08.1948, вища, Косів, Л.Українки, 21, «Скіф-Авто», безпартійний, УНП.
4. Хім’як Марія Петрівна, 08.12.1952, вища, Снідавка, Снідавська ЗОШ, член партії, Партія регіонів.

Виборчий округ № 27 с. Соколівка

1. Бейсюк Дмитро Іванович, 01.01.1961, вища, Соколівка, Косівська ЦРЛ, член партії НРУ.
2. Гринюк Григорій Семенович, 29.10.1971, вища, Соколівка, УДСБЕЗ УМВС, безпартійний, «Сильна Україна».
3. Дійчук Петро Лук’янович, 23.03.1957, вища, Соколівка, Косівська районна рада, член партії,    «Громадянська позиція».
4. Поп’юк Василь Петрович, 13.08.1961, середня, Чернівці, приватний підприємець, безпартійний, УНП.
5. Рибенчук Василь Петрович, 20.01.1966, середня, Соколівка, приватний підприємець,    член партії, «Фронт змін».

Виборчий округ № 28 с. Старі Кути

1. Бернюга Микола Миколайович, 29.11.1954, вища, Старі Кути, приватний підприємець, член партії «Собор».
2. Васютин Олег Михайлович, 15.08.1989, неповна вища, Старі Кути, студент, безпартійний, «За Україну».
3. Глібчук Богдан Ярославович,    02.08.1958, вища, Старий Косів, фонд страхування, член партії,    КУН.
4. Зрайко Володимир Володимирович,    15.01.1980, вища, Старі Кути, ПП «Ніно», безпартійний, «Промисловців і підприємців».
5. Кифорук Василь Юрійович, 26.04.1956, вища, Старі Кути, приватний підприємець, безпартійний, «Діти війни».
6. Кіщук Анатолій Петрович, 01.02.1968, вища, Старі Кути,    Косів ДПІ, безпартійний, «Фронт змін».
7. Ковалюк Микола Миколайович, 17.10.1976, вища, Старі Кути, ТзОВ «Відділ капітального будівництва», безпартійний, «Сильна Україна».
8. Лучик Юрій Васильович, 19.02.1964, вища, Старі Кути, приватний підприємець, член партії, ВО «Батьківщина».
9. Маркуц Уляна Михайлівна, 04.04.1977, вища, Старі Кути    , приватний нотаріус, безпартійна, УНП.
10. Мартинець Василь Кузьмович, 02.01.1951, вища, Старі Кути, тимчасово не працює,     член партії, ВО «Свобода».
11. Скробач Ярослав Михайлович, 24.12.1955, вища, Старі Кути, Косівська ЦРЛ, безпартійний, НРУ.
12. Узюмов Анатолій Леонтійович, 07.06.1960, вища, Косів, Галана 51, Косів РСЕС, член партії, Партія регіонів.
13. Чепига Богдан Нестерович, 28.08.1955, середня, Старі Кути, СК «Козак», безпартійний, «Українська партія».

Виборчий округ № 29 с. Стопчатів

1. Андрійчук Дмитро Петрович,    07.04.1968, вища, Стопчатів, тимчасово не працює, безпартійний, «Громадянська позиція».
2. Долішняк Михайло Петрович, 21.11.1964, середня спеціальна, Стопчатів, ППУ-18, безпартійний, УНП.
3. Мельничук Михайло Дмитрович, 21.10.1964, вища, Стопчатів, Косів РДА,член партії, НРУ.
4. Солонинко Мирослав Богданович, 15.02.1980, базова вища, Стопчатів, приватний підприємець, безпартійний, «Єдиний центр».
5. Томин Роман Дмитрович, 01.12.1961, вища, Стопчатів, МП «Вітанта», член партії, «Аграрна партія».

Виборчий округ № 30 с. Текуча

1. Губер Василь Васильович, 12.02.1963, вища, Текуча, приватний підприємець, член партії, ВО «Батьківщина».
2. Зеленевич Василь Васильович, 22.01.1968, середня, Баня-Березів, приватний підприємець, безпартійний, «Відродження».
3. Киселейчук Ігор Миколайович, 28.02.1973, вища, Текуча, священик, член партії, НРУ.
4. Склепович Василь Михайлович, 14.02.1953, вища, Нижній Березів, Косівська РДА, безпартійний, «Діти війни».

Виборчий округ № 31 с. Трач

1. Грималюк Іван Іванович, 06.05.1968, середня, Корости, ФСТ «Колос», член партії, «Фронт змін».
2. Дем’янюк Василь Миколайович, 09.04.1954, вища, Трач, Косів ЦРЛ, безпартійний, «Відродження».
3. Друтчак Іван Іванович, 02.06.1941, базова вища, Кривоброди, Народний дім, член партії, КУН.
4. Мироняк Василь Іванович, 05.05.1947, середня спеціальна, Трач    , пенсіонер, член партії, РУХ.
5. Пинюзяк Василь Миколайович, 16.10.1955, вища, Трач, Райагроліс, член партії, Партія регіонів.

Виборчий округ № 32 с. Тюдів

1. Гурей Григорій Святославович, 29.08.1966, вища, Тюдів, приватний підприємець, безпартійний, «Громадянська позиція».
2. Зрайко Ігор Володимирович, 18.04.1974, вища, Кути, приватний підприємець, безпартійний, «Промисловців і підприємців».
3. Кобзюк Дмитро Іванович, 31.01.1961, середня, Тюдів, приватний підприємець, безпартійний, «Сильна Україна».
4. Никифорак Микола Петрович, 08.08.1947, вища, Тюдів, пенсіонер, безпартійний, Партія регіонів.
5. Самовиндюк Юрій Федорович, 01.12.1958, вища, Тюдів, пенсіонер, член партії, ВО «Свобода».
6. Слижук Іван Васильович, 08.07.1960    , середня спеціальна, Тюдів, Кутська міська лікарня, член партії, НРУ.
7. Федорчук Іван Ілліч, 19.01.1947, вища, Тюдів, пенсіонер, член партії, «Наша Україна».
8. Чоборяк Ярослав Дмитрович, 20.06.1968, середня, Тюдів, приватний підприємець, член партії,    «Фронт змін».

Виборчий округ № 33 с. Уторопи

1. Бойчук Іванослав Дмитрович, 05.04.1969, вища, Уторопи, Коломийське МБТІ, безпартійний, «Промисловців і підприємців».
2. Кашевко Дмитро Васильович, 03.06.1966, середня спеціальна, Уторопи, Райагроліс, безпартійний, НРУ.
3. Ласійчук Марія Іванівна, 16.08.1953, вища, Уторопи, Уторопська ЗОШ, безпартійна, «За Україну».
4. Лисишин Ростислав Іванович, 24.01.1989, вища, Уторопи    , тимчасово не працює, член партії, «Фронт змін».
5. Помф’юк Андрій Михайлович, 10.12.1982, середня спеціальна, Уторопи, ПП «Гепард», безпартійний, УНП.
6. Сабадаш Михайло Дмитрович, 25.05.1952, загальна середня, Уторопи, приватний підприємець, член партії, ВО «Свобода».
7. Філіпович Роман Іванович, 08.02.1965, вища, Косів, пенсіонер, член партії, Партія регіонів.

Виборчий округ № 34 с. Хімчин

1. Будзуляк Василь Петрович, 28.04.1975, вища, Хімчин, ТзОВ «Відділ капітального будівництва», безпартійний, «Сильна Україна».
2. Козьменчук Володимир Ярославович, 20.09.1968, вища, Косів, Косівська РДА, безпартійний, «Відродження»
3. Марчук Богдан Васильович, 25.07.1962, вища, Хімчин, Райагробуд, член партії, «Діти війни».
4. Підлетейчук Петро Андрійович, 15.09.1930, середня спеціальна    , Хімчин, пенсіонер, безпартійний, НРУ.
5. Рибак Іван Михайлович, 25.05.1966, вища, Хімчин    , тимчасово не працює, безпартійний, «Єдиний центр».
6. Розвадовський Микола Петрович, 11.03.1985, загально середня, Хімчин, Косівський РЕМ, член партії, ВО «Свобода».
7. Скоропанюк Василь Іванович, 05.10.1970, середня, Хімчин, приватний підприємець, член партії,    «Фронт змін».
8. Скоропанюк Микола Іванович, 19.11.1955,    середня спеціальна,    Хімчин, тимчасово не працює, член партії,    «Громадянська позиція».

Виборчий округ № 35 с. Черганівка

1. Глібчук Василь Юрійович, 23.02.1956, вища, Черганівка, Косівська РДА, член партії, КУН.
2. Копчук Дмитро Дмитрович, 30.12.1968, середня, Черганівка, приватний підприємець, член партії,    СПУ.
3. Рабинюк Іван Миколайович, 02.07.1959, вища, Черганівка, ТОВ «Барлінек-інвест», безпартійний, «Громадянська позиція».
4. Рабинюк Михайло Іванович, 05.06.1954, вища, Черганівка, Косівська ЦРЛ, член партії, «Фронт змін».
5. Стринадюк Богдан Іванович, 09.09.1982, вища, Косів, приватний підприємець, член партії, «Європейська».
6. Урсуляк Микола Васильович, 16.05.1985, вища, Черганівка, тимчасово не працює, член партії, «Сильна Україна».
7. Яремин Іван Михайлович, 15.06.1957, вища, Черганівка, Кутське лісництво, безпартійний, «Наша Україна».
8. Яремин Микола Михайлович, 11.12.1964, середня спеціальна, Черганівка, Косівська ЦРЛ, безпартійний, «Народна партія».
9. Яремин Степан Миколайович    , 08.06.1982, середня, Черганівка, Косівська РДА, член партії, Партія регіонів.
10. Яремин Ярослав Ілліч, 04.08.1951, вища, Черганівка, НПП «Гуцульщина», член партії, НРУ.
11. Ярич Лідія Йосипівна, 16.02.1966, вища, Черганівка, МП «Сюрприз», член партії, «Відродження».

Виборчий округ № 36 с. Шепіт

1. Болець Іван Петрович, 18.09.1969, загальна середня, Шепіт, тимчасово не працює, член партії,    ВО «Свобода».
2. Габорак Василь Іванович, 11.01.1959, середня, Шепіт, приватний підприємець, член партії, Партія регіонів.
3. Михайлюк Марія Іванівна, 28.09.1977, вища, Шепіт, Брустурівська ЗОШ, член партії, «Фронт змін».
4. Петращук Іван Васильович, 28.06.1966, вища, Шепіт, священик, безпартійний, ВО «Батьківщина».
5. Петращук Михайло Іванович, 15.06.1963, середня, Шепіт, Шепітська ЗОШ, безпартійний, «Єдиний центр».

Виборчий округ № 37 с. Шешори

1. Біла Стефанія Миколаївна, 08.01.1956, вища, Шешори, Косівська ЦРЛ, безпартійна, «Народна партія».
2. Обушак Дмитро Йосипович, 27.09.1968, вища, Шешори, приватний підприємець, член партії,    ВО «Батьківщина».
3. Сабадах Анна Миколаївна, 25.06.1959, вища, Косів, Косівська філія Ощадбанку, безпартійна, «Українська партія».
4. Титаренко Микола Володимирович, 04.02.1957, вища, Шешори, Шешорська ЗОШ, член партії,    «Фронт змін».
5. Фелещук Петро Васильович, 10.07.1966, середня спеціальна, Шешори, приватний підприємець, член партії, НРУ.
6. Якимишин Василь Миколайович, 28.08.1959, базова вища, Шешори, ФСТ «Колос, безпартійний, Партія регіонів.
7. Ящишин Юрій Юрійович, 29.04.1973, середня спеціальна, Шешори, тимчасово не працює, член партії, «Єдиний центр».

Виборчий округ № 38 с. Яворів

1. Вепрук Іван Васильович, 01.08.1971, вища, Яворів, приватний підприємець, член партії, «Партія регіонів».
2. Гондурак Василь Іванович, 25.07.1988, вища, Яворів, тимчасово не працює, безпартійний, «Діти війни».
3. Пітиляк Петро Васильович, 21.03.1961, середня спеціальна, Яворів, тимчасово не працює, член партії, НРУ.
4. Терлюжак Петро Омелянович, 30.06.1957, вища, Косів, Косів ЦРЛ, безпартійний, СПУ.
5. Шатрук Михайло Іванович, 28.09.1970, вища, Яворів, приватний підприємець, член партії, «Народна партія».
6. Яким’юк Іван Іванович, 17.07.1982,     вища, Косів, Косівський відділ освіти, член партії, «Фронт змін».

Виборчий округ № 39 с. Рибне

1. Крицкалюк Катерина Михайлівна, 02.04.1976, вища, Рибне, Косівська ДПІ, безпартійна, «Сильна Україна».
2. Погрибенник Василь Миколайович,    06.02.1965, вища, Рибне, Кутська міська лікарня, член партії,    ВО «Батьківщина».
3. Фазан Іван Васильович, 12.03.1964 , вища, Рибне, Косівська ЦРЛ, безпартійний, Партія регіонів.

Виборчий округ № 40 с. Слобідка

1. Василовський Володимир Васильович, 27.01.1958, вища, Слобідка, приватний підприємець, член партії, «Наша Україна».
2. Ільчук Василь Васильович, 23.01.1961, вища, Слобідка, СК «Оранта», член партії, «Аграрна партія».
3. Мицкан Ольга Степанівна, 15.04.1959, вища, Косів, Косівська РДА, безпартійна, «Відродження».
4. Новохатько Євгеній Олексійович, 29.08.1983, середня, Старі Кути, НПП «Гуцульщина», член партії, «Фронт змін».
5. Самовиндяк Мар’яна Іванівна, 31.10.1984, середня спеціальна, Слобідка, Кутська міська лікарня, безпартійна, НРУ.
6. Строїч Василь Васильович, 01.01.1968, вища, Слобідка, Коломийська ДПІ, безпартійний, Партія регіонів.

0

Коментарі

Написати коментар

Вам потрібно увійти, щоб написати коментар.