Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району (Архів до 2013 року)

Список кандидатів у депутати до районної ради по багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Косівської районної ради, який буде внесено у бюлетень для голосування

Жовтень 28, 2010 | Коментувати | Переглядів: 6 184

  1. Партія регіонів України — Шкондеюк Василь Васильович, Клуб Андрій Іванович, Узюмов Анатолій Леонтійович, Підлетейчук Іван Володимирович, Строїч Василь Васильович.
  2. Українська Народна Партія — Присяжний Руслан Мирославович, Багняк Тарас Васильович, Марчук Володимир Миколайович, Волощук Володимир Йосипович, Кузич Василь Антонович.
  3. Політична партія « За Україну» — Багняк Віктор Тарасович, Присяжна Оксана Ярославівна, Палчинська Людмила Іванівна,
    Олексюк Василь Васильович, Андріюк Віра Петрівна.
  4. Політична партія «Фронт змін» — Струк Василь Федорович, Кулешір Орест Михайлович, Кіщук Анатолій Петрович, Боднарук Валерій Яремович, Цимбалюк Василь Дмитрович.
  5. Народний Рух України – Бойчук Дмитро Іванович, Пітиляк Володимир Васильович, Слижук Іван Васильович, Букатчук Василь Юрійович, Кічеряк Віталій Васильович.
  6. Аграрна партія — Новицький Ярослав Орестович, Атаманюк Василь Петрович, Ільчук Василь Васильович, Щур Іван Григорович, Нестерук Василь Іванович.
  7. Всеукраїнське об’єднання «Свобода» — Матейчук Роман Степанович, Думітрак Ганна Іванівна, Різун Іван Дмитрович, Рибчук Ганна Іванівна, Ільницький Роман Іванович.
  8. Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» — Томич Дмитро Васильович, Реведжук Петро Онуфрійович, Петричук Володимир Васильович, Бойчук Андрій Дмитрович, Забронський Микола Іванович.
  9. Соціалістична партія України — Тинкалюк Дмитро Васильович, Копчук Дмитро Дмитрович, Мамчук Ярослав Семенович, Рубанюк Микола Іванович, Глушко Василь Миколайович.
  10. Партія Зелених України — Тарасенко Віталій Анатолійович, Трачук Уляна Константинівна, Глібчук Михайло Йосипович, Халов Рустам Аширбеєвич, Сербін Ельвіра Ашибаєвна
  11. Партія промисловців і підприємців України — Бойчук Іванослав Дмитрович, Зрайко Володимир Васильович, Михлюк Ганна Василівна, Данилюк Парасковія Василівна, Бойчук Юрій Іванославович.
  12. Політична партія «ПОРА» — Соломченко Олег Ігорович, Мельниченко Оксана Михайлівна, Горячий Максим Степанович, Рибаконик Василь Степанович, Галак В’ячеслав Віталійович.
  13. Конгрес Українських націоналістів — Цьок Михайло Васильович, Глібчук Богдан Ярославович, Довгун Оксана Миколаївна, Петричук Михайло Іванович, Глібчук Василь Юрійович.
  14. Політична партія «Громадянська позиція» — Дійчук Петро Лук’янович, Андріюк Василь Петрович, Стринадюк Андрій Володимирович, Мигович Ігор Михайлович, Чоборяк Михайло Михайлович.
  15. Політична партія «Сильна Україна»— Грималюк Іван Федорович, Боднарчук Ігор Іванович, Грималюк Юрій Іванович, Бурдяк Андрій Володимирович, Бович Світлана Олексіївна.
  16. Політична партія «Захисники Вітчизни»— Чекурак Михайло Павлович, Яремин Юрій Дмитрович, Григорчук Юрій Федорович.
  17. «Українська партія»— Процюк Леонід Миколайович, Чепига Богдан Несторович, Ганзій Галина Михайлівна, Ванчак Леся Андріївна, Ходан Василь Васильович.
  18. УРП «Собор»— Радиш Юрій Петрович, Скільський Михайло Миколайович, Комар Богдан Васильович, Бернюга Микола Миколайович, Томащук Ігор Миколайович.
  19. Політична партія «Європейська партія України» — Стринадюк Богдан Іванович, Цуркан Володимир Михайлович, Шарабуряк Анатолій Танасійович, Бзунько Ірина Степанівна, Пасічний Ярослав Васильович.
  20. Політична партія «Наша Україна» — Баранюк Роман Танасійович, Хом’як Ігор Богданович, Павлюк Дмитро Михайлович, Никифорак Дмитро Васильович, Теплишнюк Ганна Гаврилівна.
  21. Народна партія України — Жмендак Василь Омелянович, Ткачук Василь Миколайович, Томей Василь Миколайович, Шатрук Михайло Іванович, Ігнатюк Микола Миколайович.
  22. Політична партія «Всеукраїнська партія «Дітей війни»»— Марчук Богдан Васильович, Кифорук Василь Юрович, Слижук Василь Васильович, Кричун Василь Дмитрович, Юсипчук Лук’ян Петрович.
  23. «Єдиний центр»— Гродюк Іван Іванович, Івасюк Ігор Васильович, Семчук Юрій Дмитрович, Бейсюк Тарас Васильович, Дяков Любов Іванівна.
  24. Комуністична партія України — Атаманюк Дмитро Констянтинович, Мельникова Леонтина Мирославівна, Лосюк Петро Петрович, Лукань Оксана Михайлівна.
0

Коментарі

Написати коментар

Вам потрібно увійти, щоб написати коментар.