Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району (Архів до 2013 року)

У районній раді: приступили до роботи

Березень 18, 2010 | Коментувати | Переглядів: 1 635

Районна рада інформує про завершення розгляду у судах усіх спірних питань щодо суспільно-політичної ситуації в Косівській районній раді. Дякуючи законній позиції та об’єктивному розгляду судами різних інстанцій питань щодо незаконних дій у районній раді, скликання незаконних сесій районної ради, ситуацію повернуто у правове русло.

Три постанови Косівського районного суду, що стосувалися Косівської районної ради, винесені суддею Цалином Б.М., скасовані судами вищих інстанцій як незаконні.

У зв’язку з цим, з 3 березня 2010 року приступили до виконання своїх законних повноважень голова Косівської районної ради Присяжний Руслан Мирославович та заступник голови Косівської районної ради Гродюк Іван Іванович.

Засідання президії

4 березня відбулося розширене засідання президії Косівської районної ради, на якому обговорювались питання спільної роботи депутатського корпусу над вирішенням першочергових питань соціально-економічного та культурного розвитку району. Зокрема йшлося і про роботу над підготовкою проекту районного бюджету на 2010 рік та підготовку до проведення на території Косівщини ХІХ Міжнародного гуцульського фестивалю.

Роксолана Барчук,
керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

0

Коментарі

Написати коментар

Вам потрібно увійти, щоб написати коментар.