Газета «Гуцульський край»

Часопис Косівського району (Архів до 2013 року)

Традиції: «Коляда-2009»

Лютий 2, 2009 | Коментувати | Переглядів: 1 359

З нагоди Різдвяних свят Яблунівський центр дитячої творчості провів свято «Коляда – 2009», на яке запросили багато гостей: від першокласників — до людей похилого віку. У святкуванні взяли участь 12 гуртків, які представляли колядки навколишніх сіл. Розпочали виступи гуртківці Яблунівського ЦДТ словами:

«Христос народився!» — вітаються люди,
«Христос народився!» — звучить в небесах

Ці слова підхопили колядники гуртка вокального співу (керівник Г.В. Гнатишак) і повторили їх на польській, англійській, білоруській та італійській мовах.

Цікавими були вертепи гуртків «Культура мови і спілкування» (керівник М.М. Дашутіна) та «Народного танцю» (керівник Н.Ю. Дрогомирецька). Дуже зацікавило глядачів тріо з Космача (гурток «Космацькі візерунки» керівник Г.В. Тисячна). Сподобався глядачам і виступ жіночого ансамблю «Надвечір’я». Красивим, теплим віншуванням звучали їхні слова до глядачів. В теплій дружній обстановці, спільною колядою закінчилось це свято.

Кожний колектив був нагороджений цінними призами, чим завдячуємо Миколі та Наталії Дрогомирецьким, Миколі Гаєвому, Миколі Кушнірчуку.

Романа Миронюк,
культорганізатор Яблунівського ЦДТ.

0

Коментарі

Написати коментар

Вам потрібно увійти, щоб написати коментар.